Stovykla 2021-07-12 - 2021-07-16
Kviečiame registruotis į studijoje (Perkūnkiemis, Eitminų g. 12-150, Vilnius) organizuojamą dienos stovyklą nuo liepos 12 d. iki liepos 16 d. (nuo 9 iki 17 val), kurioje gali dalyvauti  15  (7-14 metų) vaikų dėl įgimtų ir įgytų sutrikimų turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių.
Stovyklos metu ugdymu ir priežiūra rūpinsis trys vadovai ir savanoriai.
Kiekvieną stovyklos dieną yra numatytos vaikų fizinio aktyvumo veiklos per įvairius ugdomuosius žaidimus, mankštas, aktyvias ir adaptuotas šokio ir muzikos edukacijas.
Stovykloje kursime draugystę bei tarpusavio supratimu paremtus santykius, supažindinsime su  etiketo, elgesio taisyklėmis stovyklos metu ir už jos ribų.
Stovykloje sieksime ugdyti vaikų emocinį intelektą, mokysimės atpažinti emocijas, jas valdyti per sąmoningumo praktikas (kvėpavimas, meditacija, judesys) bei specialias sensorines priemones.
Muzikinius ir kūrybiškumo įgūdžius sieksime lavinti per muzikos terapijos ir kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus, pasitelkiant specialiai tam pritaikytas priemones.
Stovyklos metu skatinsime vaikus skaityti knygutes, organizuosime su tuo susijusius žaidimus, taip sudarysime sąlygas vaikų mokymosi praradimų kompensavimui per skaitymą.
Stovyklos dalyvius supažindinsime su gamta, gyvūnais, kalbėsime apie aplinkos išsaugojimo būtinybę, elgesį su gyvūnais, diskutuosime apie mus supančią aplinką. Pakviesime į kaniterapijos (šunų terapijos) edukaciją, kad vaikai galėtų artimiau susipažinti su gyvūnais, atrasti ryšį su savimi ir aplinka.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Klausimas be pavadinimo
Clear selection
Clear selection
Vaiko vardas ir pavardė
Vaiko gimimo metai
Vieno iš tėvų (globėjo) vardas ir pavardė
Vieno iš tėvų (globėjo) kontaktinis telefono numeris
Vieno iš tėvų (globėjo) elektroninio pašto adresas
Parašykite (kuo plačiau) ar vaikas turi maistui alergiją.  Pažymėjus, prieš stovyklą susisieksime aptarti mitybos ypatumus gyvai arba per nuotolinį susitikimą/skambutį
Parašykite (kuo plačiau), ką mums svarbu žinoti apie patį vaiką, kad stovykloje būtų praleistas laikas kuo kokybiškesnis. Prieš stovyklą susisieksime aptarti ypatumus gyvai arba per nuotolinį susitikimą/skambutį
Ar stovyklos metu Jūsų vaikui reikia nuolatinio asmeninio asistento, kad padėtų įsilieti į bendras stovyklos veiklas? Jeigu reikia, aprašykite plačiau, ar reikia nuolatos, ar tik tam tikru metu.
Sutikdami patvirtinate, kad vadovaujantis Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679 nuostatomis, VŠĮ "Unikalus šokis" tvarkys Jūsų ir Jūsų atstovaujamo vaiko asmens duomenis, būtinus pagal stovyklos apimtį . VŠĮ "Unikalus šokis"  patvirtina, kad asmens duomenis tvarkys vadovaudamiesi Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy