Реєстрація на участь у тренінгу «Де гроші залишають слід: електронні інструменти контролю місцевої влади»
14 лютого у Львові відбудеться тренінг «Де гроші залишають слід: електронні інструменти контролю місцевої влади». Запрошуємо журналістів, блогерів, представників громадських інформаційних мереж, активних громадян, лідерів громад та місцевих експертів із Львівської та Чернівецької областей взяти участь у тренінгу, щоб широко застосовувати нові можливості використання відкритих даних у своїй діяльності.

Захід проводитиметься у межах проекту «МедіаПроРеформа» Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан». Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

Участь у тренінгу безкоштовна. Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» забезпечує витрати на проїзд до місця його проведення й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і у межах вартості проїзду купейним (плацкартним) вагоном поїзда, рейсовим автобусом).

Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 11 лютого 2019 року.
Прізвище, ім’я *
Your answer
Ваша актуальна діяльність (місце праці) *
Your answer
Вкажіть інтернет-адресу Вашого медіа/організації/ініціативи *
Your answer
Місце проживання *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy