KARTA KWALIFIKACYJNA # ferie na nartach (Zieleniec 10-15.02.2020 r.)
oświadczenia


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację SZCZECIŃSKA z siedzibą przy ul. Królowej Korony Polskiej 28e w Szczecinie danych osobowych moich i dziecka, którego jestem opiekunem, w tym danych wrażliwych (podanych w karcie kwalifikacyjnej) w celu organizacji i realizacji wypoczynku dziecka w ramach prowadzonej przez Fundację SZCZECIŃSKA działalności statutowej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych jest Fundacja SZCZECIŃSKA z siedzibą siedzibą przy ul. Królowej Korony Polskiej 28e w Szczecinie.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla uczestnictwa dziecka w wypoczynku.

Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności Kuratorium Oświaty, Stacji Epidemiologicznej, Policji, Straży Pożarnej, a także innym podmiotom, którym dostęp do danych jest niezbędny w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia dziecka, takim jak firmy ubezpieczeniowe, czy placówki medyczne.

Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W razie zagrożenia życia dziecka zgadzamy się na jego leczenie szpitalne, zabiegi diagnostyczne i operacje oraz wyrażamy zgodę na udzielanie kadrze obozu wszelkich informacji o stanie zdrowia dziecka.

Stwierdzam, że podałam/em wszystkie znane mi informacje o stanie zdrowia dziecka, które mogą pomóc w zapewnieniu właściwej opieki w czasie trwania wypoczynku. Przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za skutki znanych nam a nie ujawnionych chorób dziecka.

Przyjmujemy do wiadomości, że dziecko, bez zgody i kontroli opieki medycznej, podczas pobytu nie może posiadać ani zażywać żadnych leków.
Email address *
podpis
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy