Marmara Üniversitesi Yaratıcı Kültür Endüstrileri    Bireysel Katılım Formu
Marmara Üniversitesi Mx incubation tarafından düzenlenen , “Marmara Üniversitesi Yaratıcı Kültür Endüstrileri Çalıştayı 2022” etkinliğine davetlisiniz. 

Yer: Marmara Üniversitesi Mehmet Genç Yerleşkesi (Dragos) B (Mavi) Konferans Salonu
Tarih: 12 Aralık 2022
Saat:  09.30-17.00

Yaratıcı Kültür Endüstrileri Çalıştayı, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle Marmara Üniversitesi MİTTO himayesinde gerçekleşecektir.

Çalıştay kapsamında sektörel, akademik, girişimci, araştırmacı ve öğrenen çeşitli bireyleri bir araya getirerek Yaratıcı Endüstriler alanında iş ağımızı genişletmek, yenilikçi metot ve pratikler geliştirmek ve yeni iş fikirleri üretmeyi hedefliyoruz. Ulusal ve uluslararası konuşmacılar, akademik grupların tematik oluşturacağı çalıştay grupları, panel ve sosyal etkinlik alanı gibi çeşitli oturumlarımız olacaktır.

Çalıştayımızın temaları aşağıdaki gibidir:
● Karma Gerçeklik
● Dijital Oyun Endüstrisi
● Oyunlaştırma
● Yaratıcı Endüstriler ve Kültürel Miras
● Asya Kültürü ve Mitolojisi
● Dijital Ortamlar Tasarımı
● Dijital Ürünlerde Telif Hakları
● Endüstriyel Tasarım
● Girişimcilik ve İnovasyon

Söz konusu oturumların amacı alana ilişkin dünyadaki uygulamaları değerlendirmek, ülkemizde yapılan örnekleri tartışmak, “Ulusal İnovasyon Ekosistemi” nin gelişmesi ve sürdürülebilir kalkınma ivmesi kazanmasında mevcut sistemleri kullanmak üzere strateji ve öneriler sunmaktır. Ülkemizde ilk kez gerçekleşecek Yaratıcı Kültür Endüstrileri Çalıştayı bir akademi Kuluçkası olarak konumlanan Mxincubation’ a ait “Yaratıcı Endüstriler Stüdyo Model Kuluçka” vizyonunu gerçekleştirmek için önemli bir başlangıç çalışması olacaktır.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ad - Soyad *
E-mail Adresi *
Telefon Numarası *
Çalıştığınız Sektör *
Çalıştay'a Katılım Türü *
Katılım içeriği hakkında bilgi veriniz
Önerileriniz/Görüşleriniz
Kişisel Verileriniz KVKK’nın 5. maddesin 1. fıkrası kapsamında “Açık Rızanıza” istinaden ilgili yayının güncelliğini koruduğu süre boyunca politikalara uygun olarak saklanacaktır.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy