Inaugurace monolitu v Parku Pravíkov - registrace
Milí přátelé,

srdečně vás zveme, abyste se 21. června 2014, v den letního slunovratu, od 14 hodin připojili k oslavě instalace monolitu v Parku Pravíkov. Při společných ceremoniích se propojíme s naší vnitřní silou, s tím nejlepším v nás a vyjádříme naše hluboké žádosti pro nás, naše blízké, pro svět.

Kvůli lepší organizaci (doprava, občerstvení, ubytování), prosíme, vyplňte tento krátký formulář. Bližší informace o programu a organizaci brzy uveřejníme.
Děkujeme a těšíme se na viděnou v Parku!

www.parkpravikov.cz
www.facebook.com/parkstudii

Jméno *
Your answer
E-mail *
Your answer
Během kterých dnů chcete být v Parku? *
Hlavní program je plánovaný na sobotní odpoledne a večer, Park ale bude otevřený celý víkend. V neděli bude prostor pro diskuse na různá témata podle zájmu účastníků.
Required
Potřebujete využít společnou dopravu v sobotu dopoledne do Parku? *
Podle počtu účastníků zorganizujeme autobus/y. Odjezd z Prahy bude kolem 10:00, cena bude do 200 korun - detaily co nejdříve upřesníme.
Potřebujete zařídit ubytování v blízkosti Parku ze soboty na neděli? *
Pokud máte nějaké speciální požadavky na ubytování (dvou-lůžkový pokoj, vyšší úroveň ubytování, co nejnižší cena apod.), prosím, uveďte je do poznámky.
Your answer
Chcete se zúčastnit společných večeří? *
Občerstvení během dne bude v Parku nejspíše řešeno formou bufetů/stánků. V sobotu večer bude společná večeře v Parku/v Kamenice (4 km od Pravíkova). Podle zájmu je možné zorganizovat také společné večeře v Praze v pátek a v neděli.
Required
Poznámky
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service