LUBUSKIE INSPIRACJE PROJEKTOWE „INSPIRACJA – MOTYWACJA”
Szanowni Państwo.

Dyrektorzy i Nauczyciele szkół i placówek oświatowych województwa lubuskiego,

Lubuski Kurator Oświaty, Narodowa Agencja Programu Erasmus+ I Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze serdecznie zapraszają na konferencję pn. Lubuskie Inspiracje Projektowe  „INSPIRACJA – MOTYWACJA”

Konferencja odbędzie się  w dniu 11 czerwca 2024 r. , w godz. 10.00 – 14.30 w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, ul. Sienkiewicza 11.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię *
Nazwisko *
Placówka
*
Stanowisko
*
adres email
*

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp.;

2. inspektorem ochrony danych osobowych w Kuratorium Oświaty jest Pan Julian Szambelan,    kontakt: j.szambelan@ko-gorzow.edu.pl

3. Pani/Pana dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym przetwarzane są w celu rejestracji uczestnictwa w „LUBUSKIE INSPIRACJE PROJEKTOWE „INSPIRACJA – MOTYWACJA”" organizowanym w dniu 11.06.2024 r. przez Kuratorium Oświaty, organizacji i komunikowania się z uczestnikami w sprawach związanych z organizacją konferencji, celach archiwalnych,

4. podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przekazanie do Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy