Formularz zgłoszeniowy do programu stypendialnego Małe Programistki
Fundacja Girls Code Fun organizuje coroczny program stypendialny, „Małe Programistki”- w tym roku już IV edycja! Rekrutacja do programu trwa od 10 kwietnia do 31 sierpnia 2019 roku

Stypendium Małe Programistki uwzględnia całościowe zwolnienie z opłat za jeden semestr zajęć w partnerskiej szkole programowania Kids Code Fun. Stypendium jest przeznaczone dla 5 dziewczyn wieku 8-15 lat w Warszawie.

Zasady konkursu
1. Opiekun kandydatki wypełnia formularz zgłoszeniowy i podpisuje zgodę rodzica/opiekuna na udział w konkursie (https://www.girlscodefun.pl/stypendium-male-programistki/)
2. Kandydatki muszą napisać list (1 strona) lub nakręcić 1-2 minutowy filmik na temat wybranego problemu/wyzwania (na świecie, w swoim życiu, w otoczeniu) i o tym jak nowe technologie mogłyby go rozwiązać. Nie musi być to realistyczne rozwiązanie, można puścić wodze fantazji!
3. Wyślij nam list lub nagranie mailem wraz ze skanem podpisanej zgody rodzica na uczestnictwo w programie na info@girlscodefun.pl do 31 lipca 2019.

W przypadku pytań bądź wątpliwości związanych z konkursem prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem programu stypendialnego lub o kontakt: info@girlscodefun.pl

Telefon opiekuna *
Wyrażam zgodę na *
Imię i Nazwisko aplikantki *
Email opiekuna
Czy dla aplikantki będzie to pierwsza przygoda z programowaniem? *
Dziewczynki mogły uczyć się już podstaw programowania. Język Scratch jest najbardziej popularnym obecnie językiem programowania dla dzieci ale dziewczynki mogą znać też podstawy innego języka. Przypominamy, że znajomość programowania nie jest warunkiem otrzymania stypendium.
Imię i nazwisko opiekuna
Czy aplikantka może uczęszczać na zajęcia w soboty od października 2019 do grudnia 2019? *
Urodziny aplikantki *
MM
/
DD
/
YYYY
Oświadczam *
Potwierdzam *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of GirlsCodeFun. Report Abuse