Анкета учасника І Міжрегіонального науково-практичного форуму «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти
Запрошуємо науковців, посадовців, юристів, психологів, аспірантів та студентів, а також експертів, хто має практику да досвід діяльності із запобігання та протидії насильству у закладах освіти та наданні допомоги постраждалим особам взяти участь у І Міжрегіональному науково-практичному форумі «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти»

Головна мета форуму – утворити платформу для обговорення головних проблем протидії насильству у закладах освіти та визначити основні тенденції у взаємодії усіх установ та організацій, які залучені до реагування та/або протидії цьому явищу.

Захід проходитиме 27 травня режимі онлайн. Посилання на трансляцію надійде на вказану Вами у анкеті електронну пошту після того як буде сформовано остаточний список учасників.

Програма форуму за посиланням: https://bit.ly/3dXxysW

Просимо Вас шляхом заповнення google-форми пройти попередню реєстрацію та висловити своє бажання узяти участь у цьому заході.

З повагою,
команда мережі правових клубів PRAVOKATOR
Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Номер контактного телефону *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Зазначте будь ласка місце роботи/навчання *
Your answer
Зазначте Вашу посаду *
Your answer
Я підтверджую правильність зазначених даних та даю згоду на обробку персональних даних. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy