REHAbiliteerime Tartu
Hea tartlane! Lehepuhurite kasutamisega on Tartus selgelt liiale mindud! Kas oled valmis rahu taastamiseks ja reostamise piiramiseks ise käed külge panema? 🧹Kas leiad, et reha on endiselt aus töövahend?🧹Ühendame rehad! Ootame sind laupäeval, 2. novembril kell 12-17 kogukondlikule ühisriisumisele Toomemäel, et Tartu REHAbiliteerida! 🧹

Võtame kätte rehad ning riisume ära nii palju lehti, kui jõuame. Säästame meie kõigi jagatud linnaruumi müra- ja õhureostusest. Ühtlasi saadame sellega linnavolikogule sõnumi: tartlased ootavad, et puhurite suhtes midagi otsustavalt ette võetaks!

Kogu perele mõeldud talgupäev algab kell 12:00 Rotundi kohviku juures ning kestab orienteeruvalt 17:00-ni. Kavas on riisuda Toomemäe seda poolt, mis jääb Inglisillast Tartu Ülikooli muuseumi ehk Toomkiriku varemete poole. Lisaks rehitsemisele jagub tööd lehtede kokku kogumisel. Lehed kanname konteinerisse, millega need komposteerimisele viiakse.

Reha puudumisel saad selle kohapeal laenata. Võimalusel võta muidugi kaasa oma isiklik reha ja töökindad. Palun pane kirja end ja kõik pereliikmed, et saaksime rehade üle paremini arvestust pidada. Registreerumine pole kohustuslik, aga nii on meil lihtsam tagada, et soovijad ei jääks rehata.

Et külm, nälg ja janu töörõõmu ei rikuks, siis jagame töö tegijatele sooja suppi ning sooja jooki. Väiksematel lastel on võimalik mängida mänguväljakul või kõige suuremas lehehunnikus, mida nende silmad näinud on. Töömeeleolu hoidmiseks on lubatud üles võtta lauluviis ning kindlasti soovime üksteisele ka jõudu tööle!

Pane end soojalt ja mugavalt riidesse, jalga võimalikult veekindlad jalanõud ning kätte kindad ning astu läbi. Naudime head seltskonda, ilusat sügist ja ausat tööd ning REHAbiliteerime Tartu!

REHAbiliteerime toimub koostöös Tartu Linnavalitsuse ning HKP Tartuga, kes üritust mitmekülgselt varustavad ja toetavad.

Muude päringute ja küsimuste korral kirjuta meile Facebookis: www.facebook.com/lopplehefoonitamisele/ või saada e-mail: rehatartu@gmail.com
Palun märgi, kui kaua sa riisuda plaanid: *
Required
Kas vajad meie poolt reha? *
Kõik muud mõtted, info ja ettepanekud, mida tahaksid jagada:
Palun jäta meile oma e-maili aadress, et saaksime vajadusel osalejatega ühendust võtta (ei ole kohustulik ja niisama spämmi ei saada).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy