Odločili smo se, da organiziramo druženje.
Dobimo se v ponedeljek, 5. junija, v brunarici parka Savsko naselje (za POP TV), ob 18:oo in se družimo vse do 21:00.
Poskrbeli bomo za glasbo, hrano in pijačo.
Smeh.
Vse, ki boste prišli, prosimo, da se na srečanje prijavite, saj zaradi prostora in prigrizkov potrebujemo točne podatke. Hvala.
Se vidimo! :)