Kiedy miejsce przyciąga osoby otwarte na wzajemne uczenie się?
19 listopada | Czwartek | 17:30 |
Podczas panelu porozmawiamy o roli działalności animatorek w tworzeniu środowiska, które kieruje się zaufaniem i wzajemnością. Opowiemy sobie o środowiskach osób dorosłych, otwartych na dzielenie się swoją wiedzą oraz poznawanie nowych umiejętności. Poznamy historie pracy Patrycji i Gosi, z różnych pomorskich miast - Pucka i Gdańska. Będą to dwa różne doświadczenia animacji społeczności lokalnych, opierających się o podobne wartości i cele.

przedstawimy dwie perspektywy z różnych stron Pomorza:
- Patrycja Komowska, liderka Stowarzyszenia Port z Pucka, opowie o swoich początkach pracy animatorki, która stworzyła lokalny Klub Integracji Społecznej;
- Gosia Zamorska, liderka Fundacji Generacja, przedstawi swoją inicjatywę edukacyjną Splot, którą prowadzi w ramach gdańskiego Klubu Młodego Wrzeszczaka.

Uczestnicy spotkania będą mogli również zabrać głos w dyskusji i przedstawić własne doświadczenia w tym temacie. :)
Spotkanie jest w formule online: link do platformy online zostanie przesłany uczestnikom na maila podanego podczas rejestracji.

Prowadząca:
Kasia Werner – animatorka społeczna, liderka inicjatywy m.in. Lokalnych Przewodników po Nowym Porcie, członkini Forum Animatorów Społecznych Warmii i Mazur oraz Stowarzyszenia 180°; absolwentka studiów podyplomowych Animacja – Superwizja – Ewaluacja, oraz szeregu szkoleń związanych z pracą środowiskową. Zawodowo zajmuje się również koordynacją projektów, które wzmacniają rozwój lokalny w oparciu o zaangażowanie społeczności lokalnych.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy