Реєстрація на участь у Фестивалі ремесел "Дунстан" та лучний турнір
Вітаємо вас на сторінці реєстрації на участь у Фестивалі ремесел "Дунстан", який відбудеться 22 травня 2021 року у селі Стадниця (6 км від Вінниці). Локації Фестивалю працюватимуть з 13-00 до 19-00.

Фестиваль присвячений Дню святого Дунстана - покровителя ковалів, ювелірів та музикантів, який жив у Британії за часів Середньовіччя.

Метою фестивалю є вивчення народних ремесел в гармонійній атмосфері родинного відпочинку, зміцнення сімейних цінностей та ознайомлення з легендами і традиціями середньовічної Європи в поєднанні з українським колоритом та гостинністю.

🏆 Фестиваль ремесел «Дунстан» регулярно займає високі рейтинги у переліку найкращих туристичних локацій не лише Вінниччини, але й України. У минулому році фестиваль увійшов в ТОП-10 регіональних фестивалів на конкурсі Українського культурного фонду, і за версією сайту «Туризм ТСН.ua» він потрапив до переліку найкращих українських івентів.

На гостей чекають:
• Майстер-класи з народних ремесел та приготування страв у помпейській печі;
• Ярмарок виробів народних ремесел;
• Турнір зі стрільби з луків;
• Шоу середньовічного бою;
• Флеш-моб із посвяти у лицарі;
• Ландшафтні інсталяції музею середньовічної Британії;
• Експозиція "Герби Поділля";
• Ігри та конкурси у Парку середньовічних розваг;
• Катання на підводі з коником по селу;
• Запуск повітряних зміїв.
• інші елементи яскравої та цікавої програми.


Для можливої участі у Фестивалі, просимо відповісти Вас на декілька питань та зазначити E-mail, на який ми надішлемо повідомлення про Програму фествалю та інші цікаві заходи від Центру ремесел "Дунстан". Ваші дані не будуть передані третім особам.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я *
Телефон *
Контактний E-mail
Скільки людей в Вашій родині візьмуть участь в заходах Фестивалю?
- СРІБНИЙ квиток - 100 гривень. Доступ на локації: музей середньовічної Британії, лицарські бої, середньовічні ігри (ходулі, гойдалки, бій мішками на колоді, командні лижі, атракціони "Середньовічний лабіринт" та "Лицарський приціл", залізні коні, "Середньовічний трубопровід"), майстерні ремесел та ярмарок творчих виробів.
Скільки людей в Вашій родині візьмуть участь в заходах Фестивалю?
- ЗОЛОТИЙ квиток - 220 гривень . Всі можливості за срібним квитком, а також стрільба з луків (10 пострілів), карбування монети святого Дунстана (монета залишається на згадку про фестиваль) та катання на підводі по селу.
Скільки людей в Вашій родині  планує взяти участь у лучному турнірі «Кубок Короля Артура", який відбудеться 22 та 23.05? (Про  турнір - https://www.facebook.com/events/242617167637622)
ЦІНИ по турніру:  До турніру ► дорослі – 250 грн, діти - 150 грн. У день турніру ► дорослі 350 грн., діти - 250 грн.
Які майстер-класи Ви бажаєте пройти під час наших програм?
Відповідно до вимог ЗУ «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р., я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних з метою, пов'язаною з підготовкою, участю та проведенням заходів Центре ремесел "Дунстан" *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy