Реєстрація на участь у Фестивалі ремесел "Дунстан"
Вітаємо вас на сторінці реєстрації на участь у Фестивалі ремесел "Дунстан", який віідбувся 19-20 вересня 2020 року за підтримки Українського культурного Фонду.

На гостей чекали: майстер-класи, екскурсія до музею стародавнього британського містечка Гластонбері, авторська інтерактивна гра для дітей "Ремесла України", шоу з середньовічного бою, концерти етнічної музики та інші елементи яскравої та цікавої програми.

Фестиваль ремесел «Дунстан-2020» відбувся в онлайн форматі (безкоштовна трансляція в Youtube) на локації Центру ремесел «Дунстан» у селі Стадниця.

Якщо ви не встигли зареєструватися чи відвідати Фестиваль, ви можете переглянути онлайн трансляції на нашому YouTube -каналі. А для можливої участі у наступних Фестивалях, просимо відповісти Вас на декілька питань та зазначити E-mail, на який ми надішлемо повідомлення про майбутні Фестивалі, Програми та інші цікаві заходи від Центру ремесел "Дунстан". Ваші дані не будуть передані третім особам.
Ім'я *
Контактний E-mail *
Який формат участі у фестивалі вас цікавить? *
Скількі людей в Вашій родині візьмуть в заходах Фестивалю?
Вкажість кількість цифрами
Чи цікавить вас придбання ремісничого набору для виготовлення власного виробу на онлайн майстер-класі?
Clear selection
Відповідно до вимог ЗУ «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р., я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних з метою, пов'язаною з підготовкою, участю та проведенням Фестивалю ремесел "Дунстан-2020" *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy