Přihláška na Podzimní setkání Mokoša
Podzimní svátek Mokoši, který se slaví vždy poslední pátek v říjnu, je víkendové setkání otevřené všem ženám, které se chtějí aspoň jednou do roka znovu potkat se svými přítelkyněmi z kurzu a při té příležitosti také poděkovat Matce Zemi za život a za to, že vůbec máme možnost se takto setkávat. Podzimní setkání k poděkování Matce Zemi je určeno především ženám, které se v minulosti účastnily některé akce v rámci projektu Mokoša (Mokoša, Mokoší dcérečky, Mokoší dcerky). Na setkání mohou přijet v roli hostky i ženy, které prozatím na žádné akci nebyly, ale přijíždí na osobní pozvání (setkání) některé z účastnic (účasatnic) našich akcí.

Cena za program je 1 300 Kč pro dospělé ženy. Dcerky a dcérečky za program neplatí. K této ceně je třeba vybrat si formu ubytování níže ve formuláři (1 400 Kč nebo 1 200 Kč na víkend dle typu ubytování). Celková cena Podzimního setkání je tak 2 500 Kč nebo 2 700 Kč.

Ubytování si můžeš vybrat zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H75PxKAmhD0fX89cjZRIr7pdSCJuqdwzh1O8VmaoPmY/edit?usp=sharing. Odkaz Ti přijde po přihlášce emailem.

Ženy, vítejte!

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
E-mail *
Bohužel z technických důvodů vyžaduje formulář dvojí vyplnění emailu. Za to se omlouváme. Odpověď můžeš jen zkopírovat sem. Děkujeme za pochopení.
Your answer
Telefon *
Your answer
Věk *
Your answer
Kterou akci v rámci projektu Mokoša jsi absolvovala *
Vyberte tu akci, na které se s Mokošou setkala poprvé.
Přihlašuji *
Required
Výběr ubytování pro sebe *
Na středisku je plná penze, vynikající vegetariánská strava. Možnosti ubytování jsou tři. V pokoji s postelí a poskytnutými peřinami a povlečením (1 400 Kčn na víkend) nebo na pohodlné matraci s peřinou a povlečením ve společném sále (1 200 Kč). Třetí možnost po naplnění kapacit na Kubasově chalupě je ubytování v Ekocentru Oucmanice (3 km od Sudislavi). Po vyplnění přihlášky vám příjde e-mail s odkazem na tabulku, od které prosím zapište vybraný pokoj v konkrétní variantě ubytování. Ubytování je možné vybrat zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1H75PxKAmhD0fX89cjZRIr7pdSCJuqdwzh1O8VmaoPmY/edit?usp=sharing
Required
Výběr ubytování pro dceru
Na středisku je plná penze, vynikající vegetariánská strava. Možnosti ubytování jsou dvě - dražší v pokoji s postelí a peřinami nebo levnější na karimatce v sále. Třetí možnost po naplnění kapacit na Kubasově chalupě je ubytování v Ekocentru Oucmanice (3 km od Sudislavi).
Stravovací specifika
Pokud máte nějakou dietu, stravovací omezení atd.
Your answer
Jedu na Setkání na osobní pozvání
Vyplňujte pouze, pokud se přihlašujete jako hostka. Prosíme o jméno a příjmení účastnice, na jejíž osobní pozvání na Setkání přijíždíte.
Your answer
Cokoli dalšího nám chcete sdělit
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service