Výzkum Amelie
Jsme Amelie z.s., nezisková organizace, která poskytuje psychosociální podporu onkologicky nemocným a jejich blízkým. Dosud jsme realizovali 2 výzkumy Psychosociálních potřeb onkologicky nemocných v ČR, které pomohly tuto oblast zmapovat a zlepšit. V letošním roce náš výzkum zaměřujeme na spánek. Tato oblast totiž u onkologické populace v ČR nebyla dosud zmapována.
Pro tyto účely jsme vytvořili dotazník určený lidem, kteří prodělali onkologické onemocnění nebo jím právě procházejí. Pokud tuto podmínku splňujete, rádi bychom Vás požádali o pomoc a spolupráci tím, že dotazník vyplníte.
Prosíme Vás pouze o upřímné odpovědi. Zaručujeme Vám anonymitu všeho, co uvedete, Vaše odpovědi budou zpracovány pouze hromadně. Výsledky výzkumu budou sloužit k zacílení péče o onkologicky nemocné lidi a k medializaci jejich potřeb. Výsledky výzkumu budou publikovány na stránkách Amelie (www.amelie-zs.cz) koncem letošního roku. Vyplnění dotazníku trvá přibližně 10 minut.
Pokud dotazník vyplňujete na mobilním telefonu, doporučujeme zobrazení na šířku, tedy povolit možnost automatické otočení a otočit telefon o 90°.
Nejprve prosíme o několik obecných informací: *
Jste
Do jaké věkové kategorie spadáte? *
Velikost obce vašeho bydliště *
Kde jste bydlel/a při vaší (poslední) onkologické léčbě (Pokud jste bydlel/a na více místech, vyberte to, kde jste bydlel/a nejvíce času)
Jaká je / byla Vaše onkologická diagnóza? *
Pokud Vám bylo diagnostikováno více různých onkologických onemocnění, označte prosím všechny.
Required
V jakém roce jste se dozvěděl/a o své onkologické diagnóze? *
V případě, že Vám bylo diagnostikováno více onkologických onemocnění, uveďte prosím rok první diagnózy.
S kým jste v době sdělení diagnózy žil/a ve společné domácnosti? *
Jste v současné době v akutní onkologické léčbě? *
(např. chemoterapie, radioterapie, biologická léčba, čekáte na operaci)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Amelie, z. s.. Report Abuse