Registrace na sympozium Divadlo versus výtvarné umění / komentovaný výlet
První ročník Festivalu BRANDL navazuje na předchozí dva ročníky úspěšného „Festivalu ANDREINI“ (2016 a 2018). Geisslers se pořádáním těchto festivalů a sympozií snaží o propojování odborné veřejnosti a praktiků v uměleckých oborech – v tomto případě usiluje fúzi výtvarného a divadelního světa. Festival a sympozium budou tedy věnované nejen osobě a dílu Petra Brandla, ale i výtvarnému umění jako inspiraci pro současné divadlo.

Na sympoziu vystoupí jak odborníci, tak umělci, kteří ve své tvorbě propojují divadlo a výtvarné umění. Vstup na sympozium a většinu programu festivalu JE ZDARMA.

geisslers.cz/festival-brandl

Email address *
Přejete si zúčastnit se... *
Kolik míst si přejete rezervovat? *
Vaše jméno a příjmení (případně titul) *
Your answer
Jaký je Váš statut? *
Kde studujete / pracujete? *
Your answer
Rok Vašeho narození *
Your answer
Přáli byste si být informováni o Geisslers a jejich aktivitách pravidelněji? Poslali bychom Vám občas newsletter.
A na závěr:
Pořadatel Festivalu BRANDL (Geisslers Hofcomoedianten z.s.) se zavazuje, že informace získané z tohoto dotazníku použije pouze pro praktické účely v rámci festivalu - počet návštěvníků, analýza publika sympozia (proto se ptáme na věk, statut, zaměstnání) a v případě zájmu i k pravidelnému informování o aktivitách souboru Geisslers Hofcomoedianten. Pořadatel festivalu se zavazuje, že tyto informace nepoužije k žádným jiným účelům.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Geisslers Hofcomoedianten. Report Abuse - Terms of Service