Přihláška - Vedení reflexí, tréninkové setkání
11. dubna 2019, Centrum Syřiště (Kounicova 42, Brno), 10-17 hodin
Přihlašování: skrze registrační formulář do 4. dubna
Počet účastníků a účastnic: 8-14
Cena: 1 100 Kč, zlevněná 800 Kč (studenti a studentky, rodiče na rodičovské dovolené, nezaměstnaní, dobrovolníci a dobrovolnice NaZemi, dále dle domluvy), sponzorská 1400 Kč (pokud máte prostředky, kterými můžete tímto způsobem přispět na naši činnost, budeme rádi)

Reflexím věnujeme speciální pozornost, protože tvoří zásadní část učebního procesu. V rámci reflexe nabízíme čas promýšlet, co program přinesl ve vztahu k cílům programu nebo pro osobní posun. Pomáhá účastníkům a účastnicím uvědomit si, co se dělo, a odvodit z toho poznání. Na setkání si zopakujeme význam reflexe v různých přístupech (E-U-R, zážitkov pedagogika) a strukturu reflexe (její jednotlivé fáze). Budeme se ale věnovat zejména roli lektora či lektorky, kteří reflexi vedou. Zaměříme se na to, jak podpořit procesy ve skupině tak, aby měla příležitost pro společné hledání a tázání se a aby efektivně směřovala k vymezenému cíli, formulovala výstupy, osobní ponaučení či další kroky do budoucna. Na setkání budeme vyhrazena velká část prostoru pro praktický nácvik dovedností potřebných pro vedení reflexe.
Seminář je určen pro zkušenější účastníky a účastnice se základními znalostmi o významu a struktuře reflexe (např. v rozsahu, který nabízíme na kratších i delších kurzech Kritického myšlení). Není nutná aktivní pedagogická praxe, ačkoli je výhodou.

Jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Your answer
Zaměstnavatel/škola/organizace
Your answer
Co děláte? Čemu se věnujete? *
Your answer
Jaké jsou vaše zkušenosti s vedením reflexí? *
Your answer
Zúčastnili jste se již nějakého kurzu či semináře v NaZemi?
Uveďte název semináře/kurzu a místo a rok, ve kterém jste se účastnili.
Your answer
Proč se chcete zúčastnit tohoto semináře? Jaká od něj máte očekávání? *
Your answer
Další komentáře, poznámky
Your answer
Jakou cenu za seminář budete platit? *
Fakturační údaje *
Jméno a adresa, na kterou vám máme vystavit fakturu.
Your answer
Abychom Vás mohli zařadit mezi účastníky, potřebujeme si zapsat Vámi výše poskytnuté osobní údaje. Informace o Vás chráníme v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) a národními zákony. Zavazujeme se Vám, že Vaše údaje využijeme výhradně pro účely související s Vaší registrací a nepředáme je dál. Jako subjekt údajů máte právo se nás ptát, zda a jaké údaje o Vás zpracováváme, žádat opravu či vymazání nebo odvolat udělený souhlas se zpracováním. Pro podrobnosti nahlédněte do uvedených předpisů, nebo nás kontaktujte na info@nazemi.cz *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of NaZemi. Report Abuse - Terms of Service