Uptown Spring Market'19: Dalyvių registracija
DALYVIŲ REGISTRACIJA PRASIDĖJO!


Pasitikime pavasarį su naujais dizaino įkvėpimais stilingiausioje pavasarinėje mugėje UPTOWN MARKET: Hello Spring! - kovo 30 - 31 d.

Kadangi kovas skelbia pavasario pradžią, kviečiame visus pasidžiaugti vis ilgėjančiomis dienomis, akis pakelti į dangų ir pasitikti grįžtančius paukščius, o spintos gilumoje paslėpti visus storus šalikus, sunkius paltus ir prisijaukinti ryškias spalvas!

Pavasarinė „Uptown Spring Market'19“ šiemet bus kupina atradimų ir padės išspręsti keblų rebusą: „Ką apsirengsi, kai nusirengsi?“ Dvi dienos šviežiausių inspiracijų jūsų kuriamam įvaizdžiui, namams ir mintims. Jaukioje atmosferoje jūsų lauks daugybė išskirtinių Lietuvos dizainerių, kurie pasiūlys madingų sprendimų įkvėpsiančius kiekvieną!

Taip pat jus džiugins gyva muzika, skanus maistas ir grožio salonas, kur lankytojai ir dalyviai galės atnaujinti savo šukuoseną ar net barzdą!

Data:
Kovo 30 - 31 dienomis.
Darbo laikas:
03.30 Šeštadienis 11:00 - 19:00
03.31 Sekmadienis 11:00 - 19:00

Dalyvio mokestis: 2 dienos x 60 eur = 120 eur + PVM (dalyvavimas būtinas dvi dienas)
Į kainą įeina:
- apie 1,50m x 1,50m plotas;
- stalas, kėdė, elektros atvedimas.

Jei netelpate į viengubą plotą siūlome rinktis dvigubą, nes asmeninės pakabos ar stalai viršijantys 1,50m nebus priimami.

Svarbu!
Ši registracija neužtikrina Jūsų dalyvavimo - užpildžius dalyvio duomenis, jūs pateksite į kandidatų sąrašą. Organizatoriams atrinkus Jūsų prekės ženklą, gausite elektroninį patvirtinimą su nuoroda į apmokėjimą. Vieta yra galutinai rezervuojama tik atlikus apmokėjimą.

Email address *
Prekės ženklo pavadinimas *
Kontaktinis asmuo (vardas, pavardė) *
Kontaktinis tel. numeris *
Nuoroda į prekės ženklo Facebook paskyrą arba internetinį puslapį *
Prekės ženklo aprašymas (išsamus ir tvarkingas tekstas apie prekės ženklo koncepciją ir kuo prekiausite mugėje) *
Pridėkite produktines nuotraukas, kuriose produktai matomi iš arti. Nuotraukas BŪTINAI PAVADINKITE SAVO PREKĖS ŽENKLO PAVADINIMU (kokybė mažiausiai 1200 x 800px, mažiausiai 3 nuotraukos ir bent viena horizontali) Dėmesio! Facebook nuotraukų rezoliucija yra per maža
Kokio dydžio prekybinio ploto reikės? *
Pažymėkite, kokios įrangos jums reikės? (Papildomai mokėti nereikia) *
Ar turėsite papildomų pageidavimų į kuriuos esant aplinkybėms pasistengtume atsižvelgti?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service