Пермакультурна зустріч та конференція "Міська пермакультура" / Ukrainian Permaculture Convergence and international conference "Urban permaculture"
Київ, 26-27 січня 2019 09:30 - 18:45. / Kyiv, 26-27 of January 2019, (Saturday - Sunday) 09:30 - 18:45 (GMT+2)
400 грн (без вартості проживання, харчування та екскурсій) / 13 EUR or 14.5 USD (accommodation, catering and tours are not included).
Безкоштовна участь для доповідачів та волонтерів / Free participation for presenters and volunteers.
Безкоштовна участь та окрема програма для дітей / Free participation for children.
Контактна інформація / Contact information
Розкажіть про себе. Ми поділимося інформацією про ваш досвід в пермакультурі та посиланнями на вашу сторінку у соцмережах з іншими учасниками пермакультурної зустрічі.
ПІБ / Full name *
Прізвище Ім'я По батькові
Your answer
Місто проживання / Address *
Населенний пункт, район, область
Your answer
Телефон / Phone number *
Your answer
Email *
Your answer
Посилання на ваші сторінки у соцмережах / Links to your profiles in social networks
Для доповідачів - будь ласка напишіть вашу коротку біографію (до 10 рядків або 720 символів з пробілами) / For presenters - please, provide your brief bio (up to 10 lines or 720 characters with spaces)
Your answer
Досвід у пермакультурі / Experience in permaculture *
Це ваша візитівка про себе, якою ми поділимося з іншими учасниками. Для доповідачів - будь ласка напишіть вашу коротку біографію (до 10 рядків або 720 символів з пробілами) / This is your 'business card' that we share with other participants. For presenters - please, provide your brief bio (up to 10 lines or 720 characters with spaces)
Your answer
Do you speak English?
Your answer
Організаційні питання / Event questions
Захід стане змістовним завдяки вашій активній участі.
Ваші очікування від заходу? Ми будемо дуже вдячні, якщо ви напишете коротку розповідь, чому ви їдете на пермакультурну зустріч, яку ми зможемо використовувати для заохочення інших / Your expectations from the event? *
Your answer
У яких заходах ви бажаєте взяти участь? / Which events would you like to participate? *
Відмітьте 1 або 2 варіанта. Два захода за ціною одного! В суботу? паралельно з конференцією, для дітей та дорослих заплановані екскурсії: о 10:00 в ботсад Гришка (50 грн квиток для дорослих; 20 грн квиток для школярів; для дітей до 7 років, пенсіонерів та учасників АТО вхід безкоштовний + 40 грн з людини на екскурсію по Оранжерейному комплексу) та о 13:30 в музей води (дорослий квиток – 50 грн., дитячий – 40 грн, дітям до 6 років безкоштовно). Та програму для вільного спілкування та відпочинку (https://www.facebook.com/events/718869668471135/permalink/722027098155392/) і повідомимо деталі пізніше! / On Saturday, in parralel with conferencce, we are now planning guided tours to the botanic garden and Museum of Water ) and free communication-recreation program (discussion is here: https://www.facebook.com/events/718869668471135/permalink/722027098155392/).
Required
Кого ви порадите запросити в якості доповідачів? / Whom would you recommend to invite as presenters?
Your answer
Чи ви б хотіли поділитися з іншими своїми знаннями? / What would you like to share with others?
Ми вже повністю сформували програму, тому доповіді більші не приймаємо, лише тези для публікації та доповіді в режимі відеоконференції (у четвер 24 січня з 18:00)
Чи хотіли б ви стати спонсором чи інформаційним партнером? / Would you like to become financial sponsor or info partner?
Інформаційних партнерів просимо вислати логотип та посилання на ваш сайт та короткий текст з картинками для поширення у соцмережах на Емейл perma.ukraine@gmail.com / In you want to become an info sponsor, please, send your logo, link to web-site and a brief text with illustrations for sharing on Facebook to perma.ukraine @gmail.com
Чи потрібна вам фінансова допомога / Question regarding discount for Ukrainian participants
Ми надаємо 5 безкоштовних місць для учасників АТО, вимушених переселенців та малозабезпечених. Перевага надаватиметься тим, хто може частково оплатити участь у заході. Для пошуку спонсорів ми оприлюднимо ваш запит (без імен та контактної інформації). Будь ласка, напишіть, чому ви потребуєте фінансової допомоги.
Your answer
Чи потрібен вам переклад з англійської? / Do yo need translation from Ukrainian
Науково-практична конференція (субота 26 січня) проходитиме англійсьою мовою. Проте принаймні одна секція конференції (післяобідні презентації) проходитиме українською. При наборі великої групи для перекладу ми орендуємо систему радіогід (100 грн з людини). В іншому випадку спробуємо організувати переклад пошепки. / The conference (sat 26 of Jan) will be held in English, but at the convergence (Sun 27 of Jan) all the presentations will be delivered in Ukrainian, except those of foreign guests. We can organize translation of the plenary presentations and of one section of the convergence via ragioguide system (100 UAH or 3.2 EUR/day) or provide whisper translation.
Чи потрібен вам сертифікат про участь у заході? / Do you need a certificate of your participation in the event?
Друкується за додаткову плату 15 грн / Is printed for an extra fee 15 UAH (0.5 EUR)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service