Анкета для опитування роботодавців щодо якості ОНП 014 Середня освіта (музичне мистецтво) третього рівня вищої освіти Доктор філософії
                                                                    Шановний роботодавець!
         Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова орієнтований на підготовку висококваліфікованих і конкурентоспроможних на національному та міжнародному ринку праці фахівців для наукових, освітніх, культурно-мистецьких  установ, органів державної влади та управління, підприємств, установ і організацій усіх форм власності.
З метою  удосконалення організації освітнього процесу, фахової підготовки здобувачів освіти в Університеті просимо Вас взяти участь у опитуванні працедавців, яке проводить Центр моніторингу якості освіти.
Зворотній зв’язок дозволить нам врахувати думку працедавців у формуванні фахових освітніх траєкторій здобувачів освіти, адаптувати освітні програми до потреб сучасного ринку праці.
        Висловлені Вами побажання будуть використані для поліпшення якості освітніх послуг, що надаються в НПУ імені М.П. Драгоманова на факультеті мистецтв імені Анатолія Авдієвського.
                                                                       Дякуємо за співпрацю!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Чи має для Вас значення диплом якого закладу вищої освіти має фахівець, який претендує на роботу у Вашій організації?
Clear selection
2. Чи є важливою для Вас форма навчання (денна, заочна) за якою отримав  освіту фахівець, який претендує на роботу у Вашій організації?
Clear selection
3. Чи має значення наявність у фахівця, який претендує на роботу у Вашій організації, сертифікатів про проходження додаткових професійних тренінгів, курсів або інших документів, що підтверджують його діяльність, спрямовану на професійний розвиток?
Clear selection
4. Як Ви оцінюєте якість підготовки фахівців у НПУ імені М.П. Драгоманова?
Clear selection
5. Чи потрібне було додаткове навчання випускника НПУ імені М.П. Драгоманова?
Clear selection
6. Чи відповідає освітньо-наукова програма "Середня освіта (музичне мистецтво)" третього рівня вищої освіти Доктор філософії  вимогам ринку праці?
Clear selection
7. Чи потребує, на Вашу думку, сучасний ринок праці фахівців, які здобували ОНП  "Середня освіта (музичне мистецтво)" третього рівня вищої освіти Доктор філософії?
Clear selection
8. Які, на Вашу думку, дисципліни необхідно додати у освітньо-наукову програму Середня освіта (музичне мистецтво) третього рівня вищої освіти Доктор філософії?
9. Надайте, будь ласка, загальну оцінку рецензованій програмі (від 0 до 10 балів).
дуже погано
дуже добре
Clear selection
10. Ваші рекомендації щодо освітньо- наукової програми "Середня освіта (музичне мистецтво)" третього рівня вищої освіти Доктор філософії
Вкажіть, будь ласка, назву Вашої установи/організації:
Для зворотного зв'язку вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані:
Щиро дякуємо за участь в опитуванні!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of УДУ імені Михайла Драгоманова. Report Abuse