Info ja registreerimisvorm ööbimistega metsalaagrisse (3 päeva ja 2 ööd)
Info laagri kohta!
Laagritesse ootame lapsi vanuses 7-15a. Ühes laagri vahetuses on 15 last. Laager toimub välitingimustes ja iga ilmaga! Laagri algus ja kogunemine 9:00 Seppami Talus.
Laagris õpitakse looduses toimetulekut. Eesmärgiks on ka arendada laste mõtlemis-, suhtlemis- ja koostööoskust! Paneme palju rõhku teoreetilisele ja praktilisele koolitusele (esmaabi, noad, saed, tuli, ohutustehnika, onnide/varjualuste ehitamine, toimetulek erinevates olukordades jne). Enamus tegevusest toimub Seppami Talu territooriumil, kuid kindlasti käime ka metsas matkamas (orienteerumine, baaslaagri uudistamine jne). Lapsed saavad muuhulgas ka kokkupuute talutööde ja loomadega. Kaasame lapsed kõikidesse tegevustesse (loomade-lindude söötmine, kitse lüpsmine, hobuste hooldamine (sh ka ratsutamine), taimede istutamine, söögi tegemine jne). Sobiva ilma korral käime ka suplemas. Ööbimine toimub ühistelkides.

Laagrite toimumise ajad:

1 laager: 17-19.juuni
2 laager: 08-10 juuli
3 laager: 22-24 juuli
4 laager: 5-7 august
5 laager: 23-25 august

Laagri maksumus

Laagri maksumus on 120 EUR. Hind sisaldab personaalset õppetööd, 3 x päevas sööki-jooki, õppetööks vajalikke materjale/vahendeid ja laagri läbiviijate tasu.
Tasumine toimub arve alusel kahes osas. Laagrisse koha broneerimistasu on 50 EUR, teine osa (70 EUR) tuleb tasuda hiljemalt laagri alguspäevaks. Laagrisse mitte ilmumise korral broneerimistasu ei tagastata.
Mida panna selga ja võtta kaasa?
Kõik ööd ja päevad veedame õuetingimustes ja tule juures, seega selga tuleb panna ilmastikule sobilikud maariided ja jalanõud!!!

Kaasas peab noorel olema:
- korralik seljakott
- magamiskott
- hügieenitarbed (hambahari, pasta, dushigeel)
- 2 kmpl riideid (kindlasti jope, kampsun, varusokid, peakate jne)
- ujumisriided ja rätik
- plätud
- pea- ja taskulamp koos tagavarapatareidega
- soovi korral omale meelepärane sääsetõrjevahend
- rõõmus tuju

LISAINFO!
Kui on küsimusi enne registreerimist, siis helista ja küsi lisa:
Helen Seppam 56152902
www.seppamitalu.eu

REGISTREERIMINE JÄRGMISEL LEHEL

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service