CoderDojo Demo Günü Başvuru Formu
Çocuklar Kodlama ve Gönüllülük Şenliği 14 Ocak'ta Dome İstanbul'da sizi bekliyor!

CoderDojo ile kendi oyunlarını kurgulayan, yazılım dünyasına adım atan çocukların ortaya çıkarttıkları oyunları, uygulamaları bizlerle paylaşma ve kutlama vakti geldi! 14 Ocak 2018 Pazar günü, Dome İstanbul'da buluşuyoruz ve CoderDojo ile öğrendiklerimizi kutluyoruz!

Demo Gününde, her çocuk (CoderDojo'da onlara ninja diyoruz :), CoderDojo atölyelerinde geliştirdiği oyununu, uygulamayı veya kendisinin kurguladığı ve çalışır hale getirdiği projesini, velilerin ve mentorlerin, arkadaşlarının olduğu bir izleyici topluluğu önünde 5 dakikalık bir sunum ile paylaşma şansına sahip olacak. Demo günü, bir yarışma değildir, CoderDojo ile kodlamayla tanışmış ve ortaya kendi projesini çıkartmış her ninjanın katılabileceği bir kutlama etkinliğidir. Velilerin katkılarıyla beraber bir kutlamaya dönüşecek bu özel güne katılmanıza seviniriz. Haftalarca bilgisayar başında emek veren kardeşlerimizin çalışmalarını görmeyi iple çekiyoruz!

ÖNEMLİ NOTLAR:
1. Demo Gününe katılmak için formun tam olarak doldurulması ve 14 Ocak Pazar günü Dome Istanbul'da saat 09:30'da bulunmak gereklidir. Başvurular 10 Ocak 2018'de kapanacaktır.
2. Çocukların gene kendi bilgisayarları, şarj kabloları ve hazırladıkları projeleri ile gelmeleri gereklidir. Bu konudaki tüm bilgilendirme mentorları tarafından yapılacaktır, velilerin kaygılanması gereken bir konu yoktur.
3. Çocuğunuzun CoderDojo Demo gününe katılması için aşağıdaki formu onun bilgileriyle doldurmanız gereklidir.
4. Velileri de Demo gününe bekliyoruz.
Program içeriği ve velilerin kayıt olması için link: https://cdjdemoday.eventbrite.com Bu link çocuklar için değil yetişkinlerin kayıt olması içindir, çocuklar için Form esas alınacaktır.
** CoderDojo bir gönüllü organizasyonu olduğundan, velilerimizin desteği ile o günü bir şenliğe çevirecek her türlü desteğe açığız. Demo gününü renklendirmek için diğer veliler ile haberleşerek, gönüllü mentorlerimize hatıra niteliğinde birer teşekkür hediyesi organize edebilir, kutlama için süsleme, yiyecek ve içecek ikramı desteğinde bulunabilir, veya bu tip organizasyonları sürekli hale getirmek için bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca kurumların sponsorluk desteklerini de heyecanla bekliyoruz.
CoderDojo'nun yaşaması için Yeni Yetenek Kooperatifine bağışta bulunmak isterseniz, açıklama bölümüne CoderDojo destek yazmanızı rica ederiz:
Sınırlı Sorumlu Yeni Yetenek Fikri Mülkiyet Hakları ve Proje Dan. Koop.
IBAN: TR 9200 0100 1446 8048 8992 5002

Herkese sevgiler!

CoderDojo Türkiye adına
Neşen Yücel

Email address *
Katılacak çocuğun: Adı Soyadı *
Your answer
Yaşı: *
Your answer
Neredeki CoderDojo'ya devam ediyor// etti? *
birden fazla dojoya katılmış olabilir, isimlerini yazabilirsiniz
Your answer
Ne kadar zamandır programlama ile ilgileniyor? *
CoderDojoya ne kadar zamandır devam ediyor? Kendisi daha önceden başlamışsa her ikisini de yazmanızı rica ederiz.
Your answer
CoderDojo'da destek aldığı mentor/mentorlerin adları
Your answer
CoderDojo'yu seviyor mu? Kodlama ile neler yapmak istiyor, hayalleri neler?
Your answer
CoderDojo ile ilgili en sevdiği şey nedir?
Your answer
Demo Gününde sunmak istediği proje/oyun/ uygulamayı bir link ile paylaşabilir misiniz? (Scratch platformu gibi projeyi yükleyebileceği bir platform linkini paylaşabilirsiniz)
Your answer
Velisinin Adı Soyadı *
Your answer
Veli cep telefonu *
Your answer
Veli email adresi *
Your answer
Coderdojo Türkiye'ye iletmek istediğiniz bir mesaj varsa yazınız
Your answer
CoderDojo'ya gönüllü olarak destek vermek ister misiniz? Yeni bir Dojo açmak, gönüllü eğitmen olmak, organizasyonlara yardım etmek veya mekan sağlamak gibi konularda ne yapabileceğinizi öğrenmek için: www.facebook.com/coderdojoturkiye/notes sayfasından ön bilgi alabilirsiniz.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service