Kalendarz wydarzeń STL 2018
Szanowni Twórcy Ludowi, Prezesi i Opiekunowie regionalnych Oddziałów STL, współpracownicy i sympatycy Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

Biuro Zarządu Głównego STL przygotowuje kalendarz imprez na rok 2018. Pragniemy, by znalazły się w nim wszystkie wydarzenia (m.in. warsztaty, pokazy, targi, kiermasz, wystawy, konkursy, przeglądy, festiwale, spotkania) organizowane bądź współorganizowane przez nasze regionalne Oddziały Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

W związku z tym, zwracamy się do organizatorów z uprzejmą prośbą o uzupełnienie krótkiej ankiety w celu przesłania do nas podstawowych informacji. Uwaga! Jeśli nie znacie jeszcze konkretnego terminu - nie szkodzi. Wystarczy wpisać miesiąc, a szczegóły dopiszemy w późniejszym terminie - kalendarz będzie na bieżąco aktualizowany.

Mile widziane fotografie ilustrujące dane wydarzenie. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres zgstl@op.pl w temacie: Kalendarz STL 2018.

Kalendarz wydarzeń STL będzie dostępny przez cały rok na stronie www.zgstl.pl/kalendarz-wydarzen-stl-2018

Mamy nadzieję, że kalendarz będzie doskonałym narzędziem do promocji naszych działań i lepszej wymiany informacji w Stowarzyszeniu, a także wzmocni integrację naszego środowiska. Dzięki kalendarzowi wydarzeń twórcy ludowi oraz sympatycy i miłośnicy sztuki ludowej będą mieli szansę wzięcia udziału w wyjątkowych wydarzeniach.

Kontakt: Biuro STL (81) 532 49 74, e-mail: zgstl@op.pl

Nazwa wydarzenia *
Your answer
Termin *
Your answer
Miejsce *
Your answer
Rodzaj wydarzenia *
Required
Opis wydarzenia *
Your answer
Strona www wydarzenia *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms