PO e dua ajrin e paster ne shtepine time
Thuaji "JO" alergjise ,astmes , mikrobeve dhe thuaji "PO" ajrit te paster .
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Thuaj jo Astmes dhe Alergjise
Thuaji "JO" alergjise ,astmes , mikrobeve dhe thuaji "PO" ajrit te paster .   Fusni te dhenat e kontaktit tuaj tani qe te keni nje mundesi te fitoni nje pastrues ajri dhe aromatizues! : PURELLO.  Ne jemi nje kompani lokale nga Tirana qe ju jep mundesine te merrni falas nje PURELLO. Kjo per shkak te 30 vjetorit te kompanise tone mëmë. Ju nuk keni nevoje te blini asgje dhe cdo gje eshte PA KOSTO. Kjo eshte menyra jone te rreklamojme dhe rrisim emrin e kompanise sone. Jemi te bindur qe do e pelqeni shume ajrin e fresket dhe te paster ne shtepine tuaj. Dhe ne këtë menyre ne shpresojme qe ju do flisni për kompanine tonë ne  në te njejten menyre sic flasin ne Facebook miqte dhe familjaret tuaj! Cel:0696162886
Merre PURELLON tende "FALAS"
A vuan ndonje nga familja tuaj nga ALERGJIA ose ASTMA? *
A KENI FEMIJE NE SHTEPINE TUAJ *
KENI DUHANPIRES NE SHTEPI *
Cila eshte grupmosha juaj? *
Statusi juaj familjar ? *
A jeni ju ? *
Punesimi juaj ? *
Emri, Mbiemri *
Puna aktuale e Bashkeshortit\Bashkeshortes *
Adresa *
Qyteti *
Numri juaj i celularit *
Emri i mikut tuaj  qe ju ka sugjeruar kete pyetesor *
Te dhenat tuaja duhet te jene ta sakta ne rast te kundert pastruesi i ajrit nuk fitohet! *
Sqarim
Informacioni juaj eshte privat dhe nuk shperndahet kurre.Neqoftese perzgjidhesh, ne do tju kontaktojme per tjua prezantuar ne familje produktin PURELLO dhe do ta perfitoni ate FALAS. Te gjitha ,te dhenat e tua do te fshihen mbas 4 javesh. Ne qofte se keni pyetje ose komente, mos hezitoni te na kontaktoni. Faleminderit per regjistrimin tuaj! (RITELLO ALBANIA , NR CEL:
 +355696162886 , (W App)
NE FUND TE PYETESORIT LEXON NJE BUTON "SUBMIT" PASI TE PLOTESONI PYETESORIN DUHET TA KLIKONI QE TE NA VIJE KERKESA . FALEMINDERIT!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy