Kopīgais un atšķirīgais dažādu tautu kalendāro svētku ciklā un ieražās
No 2018. gada 19. līdz 23. februārim ES mājā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 28) valsts un pašvaldību, kultūras un izglītības iestāžu darbinieki, biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kā arī visi interesenti, kuru ikdienas darbs saistīts ar dažādu tautību cilvēkiem, aicināti piedalīties bezmaksas mācībās “Kopīgais un atšķirīgais dažādu tautu kalendāro svētku ciklā un ieražās”. Piecu dienu mācības notiks katru dienu no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Apmācības norisināsies projekta „Latvijas kultūras vēstnieku akadēmija” ietvaros, ko īsteno biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā.

Lekcijas vadīs filoloģe, eksperte kultūrvides jautājumos un etnogrāfe Indra Čekstere un latviešu folkloras pētniece, Latvijas kultūras vēstniece Gunta Dombrovska (Saule).

Mācību kursa “Kopīgais un atšķirīgais dažādu tautu kalendāro svētku ciklā un ieražās” lekcijās aicināts pieteikties ikviens interesents, kurš vēlas pilnveidot savu personīgo un profesionālo pieredzi, pilnveidot saskarsmes prasmes un zināšanas sadarbībai ar Latvijas dažādu tautību kopienām un sociālo grupu cilvēkiem.

Vārds, uzvārds *
Your answer
Kontakttālrunis *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Pārstāvētā organizācija, iestāde *
Your answer
Tautība
Your answer
Kāpēc vēlies piedalīties apmācībās? *
Your answer
Ar šo apliecinu, ka piedalīšos visās apmācību dienās *
Your answer
Apliecinu - piekrītu, ka fotogrāfijas, kuras neaizskar cieņu un godu, var tikt izmantotas publicitātes nolūkos ievietojot organizētāja mājas lapā, pievienojot atskaitei, kas tiek sniegta finansētājam – Britu padomei Latvijā, u.c.) kopā ar informāciju, atsevišķi to papildus nesaskaņojot. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service