Pieteikums EIT Food Karjeras dienai 14. oktobrī

Īsi pirms Pasaules pārtikas dienas, "EIT Food Hub Latvia" sadarbībā ar RTU Zinātnes un Inovāciju centru un "Agrolats Grupu" aicina Tevi ņemt dalību izglītojošā ekskursijā uz Baltijā lielāko, mūsdienīgāko saimniecību «Agrofirma Tērvete», kas norisināsies 14. oktobrī!

«EIT Food» karjeras dienas mērķis ir veicināt izpratni par pārtikas nozīmi mūsdienu dzīvē un parādīt tās lomu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā. Karjeras diena tiek rīkota īsi pirms Pasaules pārtikas dienas, kas tiek atzīmēta 16. oktobrī.

Karjeras dienā vidusskolēniem, kurus aizrauj inovatīvi risinājumi, lauksaimniecības tehnoloģiju un ilgtspējas tēmas, un viņu skolotājiem būs iespēja doties uz Tērveti, iepazīstot «Agrolats Grupu», kuras uzņēmumi darbojas tautsaimniecībai būtiskās pamatnozarēs – lauksaimniecībā un pārtikas ražošanā. «Agrolats Grupas» profesionāļi iepazīstinās dalībniekus ar nākotnes pārtikas sistēmas izaicinājumiem, iedvesmos un sniegs ieskatu izglītības un zināšanu lietojumā, kas, iespējams, kādam palīdzēs spert pirmos soļus jēgpilnas un aizraujošas karjeras izveidē pārtikas un lauksaimniecības nozarē. Dalībniekiem būs iespēja satikt uzņēmumu pārstāvjus, lai vairāk uzzinātu par viņu ikdienu – no personāla vadības, produktu attīstības līdz biogāzes ražošanai un inovāciju vadībai, kā arī reālā vidē novērot zinātnes un tehnoloģiju lietojumu, kā arī apritīguma principu darbību pilnā ražošanas ciklā no lauksaimniecības un ražošanas līdz pēcapstrādei.

14. oktobrī pl. 11.30 dalībnieki RTU mentoru pavadībā ar organizētu transportu dosies no RTU Zinātnes un Inovāciju centra, Ķīpsalas iela 6, uz «Agrofirma Tērvete», Kroņaucē, kur satiks uzņēmuma pārstāvjus, dosies ekskursijā, ieturēs pusdienas un pl. 16.30 dosies atpakaļ uz Rīgu.

Aicinām līdz 13. oktobrim (ieskaitot) pieteikties vidusskolēnus un skolotājus. Braucienam tiks izvēlēti 30 vidusskolēni un 10 skolotāji no Latvijas, izvērtējot pieteikumus un motivāciju dalībai.

Papildus var tikt segti sabiedriskā transporta ceļa izdevumi (no dzīvesvietas uz Rīgu, RTU, Ķīpsalas iela 6 un atpakaļ uz dzīvesvietu), kā arī, pēc nepieciešamības, nodrošināts skolas kavējumu attaisnojošs dokuments. Šo lūgums norādīt pieteikuma anketā.

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar EIT Food Hub Latvija vadītāju - Alina Dolmate, alina.dolmate@rtu.lv vai pa tel. 26714520.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds *
Uzvārds *
Pozīcija *
Skola, kuru pārstāvi (ja esi skolēns, kurā klasē mācies, ja skolotājs - kādu priekšmetu pasniedzat)? *
E-pasts
*
Telefona numurs, lai varam ar Tevi sazināties
*
Kāda ir Tava motivācija dalībai EIT Food Karjeras dienā? *
Lūdzu, īsi pastāsti, kāpēc Tev būtu interesanti ņemt dalību EIT Food Karjeras dienā un ko Tu no tās sagaidi?
Vai Tev skolā ir snieguši informāciju par videi draudzīgu pārtikas iegūšanu un ražošanu (ja jā, tad kādā mācību priekšmetā)?  *
Personas kods 
Norādīt, ja vēlies, lai sedzam sabiedriskā transporta ceļa izdevumus (no dzīvesvietas uz Rīgu, RTU ZIC, Ķīpsalas iela 6 un atpakaļ uz dzīvesvietu)
Banka
Norādīt, ja vēlies, lai sedzam sabiedriskā transporta ceļa izdevumus
Bankas konta numurs
Norādīt, ja vēlies, lai sedzam sabiedriskā transporta  ceļa izdevumus
Jebkādi citi komentāri un informācija, kas mums jāzina
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti un uzglabāti programmas "EIT Food Karjeras diena skolēniem" nodrošināšanai. Datu glabātājs: RTU / EIT Food Hub Latvia. Jautājumu un komentāru gadījumā, lūdzam sazināties ar EIT Food Hub Latvia vadītāju alina.dolmate@rtu.lv vai uz mob. 26714520.
*

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti RTU ZIC, RTU, EIT Food, Agrolats Grupas uzņēmumu mājas lapā un/ vai sociālajos tīklos Facebook, Instagram un LinkedIn.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas RTU ZIC, RTU, EIT Food, Agrolats Grupas uzņēmumu mājas lapā un/ vai sociālajos tīklos Facebook, Instagram un LinkedIn.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy