3-5 Aralık 2018 Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi İzmir
Eurodesk Türkiye Ulusal Koordinatörlüğü tarafından Eurodesk İzmir temas noktalarının ortak çalışması ile 3-5 Aralık 2018 tarihlerinde, İzmir’de, gençlik alanında kaliteli projeler geliştirmek amacıyla PCM (Proje Döngüsü Yönetimi) eğitimi yapılacaktır. Katılımcıların konaklama ve yemek harcamaları Eurodesk Türkiye tarafından karşılanacak olup seyahat masrafları ise kendilerine ait olacaktır. Eğitim programı ve eğitimin yapılacağı otel bilgisi yalnızca başvurusu kabul edilen katılımcılara gönderilecek olup kontenjan 80 kişi ile sınırlıdır. Eğitim; kamu, sivil toplum, üniversite ve özel sektör temsilcilerinin katılımına açıktır.
Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olmaları ve 'gönüllü' olarak bu eğitime katılmaları beklenmektedir. (Görev izni işlemleri yapılmayacaktır.)
Başvuru formunda yazdığınız tüm bilgiler gizli tutulacaktır. Katılım durumunuz, sorulara verdiğiniz yanıtlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Bu nedenle lütfen tüm bilgileri titizlikle doldurunuz ve motivasyonunuz hakkında açıklayıcı bilgiler veriniz.

Not: Başvurular 26.11.2018 Pazartesi günü saat 17:00’de sona erecektir. (Son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular değerlendirilmeyecektir.)

Adınız *
Your answer
Soyadınız *
Your answer
Yaşınız *
Your answer
Cinsiyetiniz *
Mesleğiniz
Your answer
Çalıştığınız veya öğrenim gördüğünüz kurum/kuruluş
Your answer
Görev izini talebiniz (Görev izni işlemlerinin yapılmayacağını hatırlatırız.) *
Cep telefonu numaranız *
Your answer
E-posta adresiniz *
Your answer
İkamet ettiğiniz il (yalnızca İzmir ve civar illerden katılımcı seçilecektir) *
Your answer
İzmir'de ikamet ediyorsanız ikamet ettiğiniz ilçeyi seçiniz
Eğitime katılma motivasyonunuzu yazınız. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service