Конкурс сценаріїв мультів і короткометражок
Надсилай свій унікальний креативний сценарій до 31 вересня 2019 та виграй можливість стати сценаристом і режисером крутих мульта чи кіно, які побачать вся Україна та світ на великих екранах!
Переможців буде нагороджено 14 грудня 2019 року під час Міжнародного фестивалю "Казкові Передзвони" у Запоріжжі
Твої Ім'я та Прізвище *
Your answer
Дата твого народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Твої населений пункт і місце навчання *
Your answer
Твої контактні дані - № телефону та посилання на сторінку в соцмережах *
Your answer
Твої батьки/опікуни в курсі твоєї участі в Конкурсі та надали на це згоду *
Скопіюй і встав до віконечка повний текст твого сценарного твору *
Ми не звертатимемо уваги на можливі помилки в тексті )
Your answer
Юридична згода *
Надаю особисту згоду Організатору Конкурсу на використання моїх особистих даних (ім'я та прізвище, рік народження та місце проживання) з метою подальшого висвітлення ходу та результатів проекту, вказівки моїх прізвища й імені в титрах створеного за моїм сценарієм мультфільму / фільму та, згідно до чинного законодавства України й світу щодо авторських прав, повністю передаю майнові права інтелектуальної власності Організатору з можливою компенсацією Організатором авторських виплат чи премій (в разі якщо менше 18 років - згодні й батьки/опікуни). Заповнення мною чи моїми батьками/опікунами від мого імені даної анкети є прямим актом згоди на безповротну участь в проекті та неможливість відкликання свого сценарію на будь-якому етапі реалізації проекту. Також затверджую, що текст сценарію унікальний, створений особисто мною (моєю командою), незапозичений і не перероблений з чужого й повністю несу відповідальність за дотримання чужих авторських прав.
Організатор Проекту
Конкурсний проект "Легенди Запорізького краю" засновано й організовано Запорізькою обласною молодіжною організацією "Наше щасливе життя" за фінансової підтримки соціального проекту "Ми це місто" металургійного комбінату "Запоріжсталь".
Офіційний сайт проекту - www.penzlyk.org.ua/mult
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service