REGISTRACIJA į vaikų vasaros dienos stovyklą "MOKU PLAUKTI"
PLAUKIMO STOVYKLA ŠIĄ VASARĄ SAVO DARBUS BAIGĖ! Iki susitikimo kitais metais :)

Net 9 plaukimo pamokos per savaitę!
Aktyvi fizinė veikla, pramogos ir nauji draugai!
Aktyvu! Smagu! Sveika!

APIE DIENOS STOVYKLĄ "MOKU PLAUKTI"
Stovyklos tikslas - organizuoti aktyvų vaikų laisvalaikį vasaros metu, išmokyti plaukti, tobulinti plaukimo techniką, supažindinti su profesionaliais sportininkais, išmokti laikytis dienotvarkės ir surasti naujų draugų.

Stovykla skirta 7 -14 metų vaikams
Stovyklos vieta - Žirmūnų g. 37 , Vilnius
Stovykla veiks darbo dienomis nuo 08:30 iki 17:30 val.
Suplanuotos net 9 atostogų savaitės - išsirinkite, kuri savaitė ar net kelios iš jų Jums patogiausios.

Norintiems lankyti stovyklą BŪTINA:
1. Užsiregistruoti suvedant duomenis į formą žemiau;
2. Gabus patvirtinimo laišką (paprastai tai trunka iki 24 val.) pasirašyti sutartį;
3. Atlikti apmokėjimą už stovyklą per 3 dienas.

Pirmoji stovyklos savaitė startuoja birželio 25 d., stovyklos veikla bus organizuojama iki rugpjūčio 24 d. Per visą šį laikotarpį bus organizuojamos 9 stovyklos pamainos, kurios keisis kas savaitę. Nepaisant to, vienas vaikas į stovyklą gali eiti daugiau nei savaitę - su "Moku plaukti" vaikai gali stovyklauti nors ir visą vasarą, nes galima stovyklos trukmė - nuo 1 iki 9 savaičių.

Vienos pamainos metu bus suburtos kelios vaikų grupės, kurioms vadovaus patyrę stovyklų vadovai su jiems padėsiančiais asistentais. Plaukimo užsiėmimus (jų per savaitę bus net 9) ves patyrę treneriai, o vaikai pagal plaukimo lygį bus išskirstyti į grupes.

STOVYKLOS SAVAITĖS VEIKLOS:
PLAUKIMO PAMOKOS (skirtingos grupės pagal plaukimo lygį. 9 pamokos per savaitę)
ŽAIDIMAI BASEINE
UGDOMIEJI ŽAIDIMAI (susipažinimo, komandos formavimo, koncentracijos, kontaktų apsikeitimas)
MANKŠTA
SPORTAS (badmintonas, orientacinis sportas, krepšinis)
SUSITIKIMAI (su Lietuvos sporto įžymybėmis)
KINAS
PRAMOGOS (”Sky parkas” - batutai)
PIKNIKAS
MAITINIMAS (Cityrush.lt - priešpiečiai, pietūs ir pavakariai kasdien)

KAINOS
KAINA
1 asmeniui: 129 Eur (5 dienos)
103 Eur (4 dienos)

Speciali kaina:
1 asmeniui: 119 Eur (5 dienos)
95 Eur (4 dienos)

Speciali kaina:
- Stovyklaujantiems kartu su broliais/sesėmis
- Užsiregistravus kartu su draugu
- Dalyvaujant keliose pamainose
- Užsiregistravus ir sumokėjus iki stovyklos likus daugiau nei 30 dienų

SVARBU: Už stovyklą po registracijos prašome sumokėti per 3 darbo dienas. Apmokėjimas vykdomas Paysera sistemoje: https://tickets.paysera.com/lt/event/vasaros-dienos-stovykla-moku-plaukti-df2b

REGISTRACIJA
Ši registracija neįpareigoja lankyti vasaros dienos stovyklos "Moku plaukti". Ji skirta reikiamiems duomenims sutarčiai surinkti ir išsiaiškinti stovyklautojų poreikius.
Jūsų nurodyti duomenys bus naudojami ruošiant stovyklos lankymo sutartį, todėl prašome pateikti tikslius duomenis.

Detalų stovyklos aprašymą ir taisykles rasite žemiau, po registracijos forma.

Vaiko vardas ir pavardė *
Your answer
Vaiko gimimo data *
Your answer
Kontaktinis asmuo *
Your answer
Mamos vardas ir pavardė *
Your answer
Mamos telefono numeris *
Your answer
Mamos elektroninio pašto adresas *
Your answer
Tėčio vardas ir pavardė
Your answer
Tėčio telefono numeris
Your answer
Tėčio elektroninio pašto adresas
Your answer
Registruojamės į šią stovyklos pamainą: *
Norime užregistruoti į kelias pamainas (nurodykite pamainos numerius) *
Your answer
Vaiko plaukimo įgūdžiai: *
Į stovyklą registruojamės kartu:
Jei registruojatės kartu su broliu ar sese, nurodykite vardą, pavardę ir gimimo metus
Your answer
Jei registruojatės kartu su draugu, nurodykite draugo vardą, pavardę, atsakingą asmenį ir jo kontaktus (draugui reikalinga atskira registracija)
Your answer
Papildoma informacija (įrašykite):
Your answer
Iš kur apie mus sužinojote? *
Your answer
Pažymėkite, jei sutinkate, kad Jūsų nurodyti el. pašto adresai būt naudojami informacijai apie "Moku plaukti" stovyklą teikti (pranešimams apie stovyklas, akcijas ir kitus įvykius) *
UŽPILDĖTE ANKETĄ? IŠSIŲSKITE :)
Čia baigiasi registraciją į "Moku plaukti" dienos stovyklą. Kai išsiųsite anketos duomenis, per 24 val. su Jumis bus susisiekta nurodytu el.paštu. Jūs gausite išsamią informaciją apie sutarties sąlygas, visą reikiamą informacija apie apmokėjimą, stovyklą ir kitas aktualias detales.
Jei klausimų kils anksčiau, nei išsiųsite šią anketą - rašykite el.p. info@mokuplaukti.lt arba skambinkite 8 620 77991
2018 M. STOVYKLOS PAMAINOS
I pamaina birželio 25 – 29 d. (5 dienos)
II pamaina liepos 02 - 06 d. (4 dienos)
III pamaina liepos 09 - 13 d. (5 dienos)
IV pamaina liepos 16 - 20 d. (5 dienos)
V pamaina liepos 23 - 27 d. (5 dienos)
VI pamaina liepos 30 - rugpjūčio 03 d. (5 dienos)
VII pamaina rugpjūčio 06 -10 d. (5 dienos)
VIII pamaina rugpjūčio 13 -17 d. (4 dienos)
IX pamaina rugpjūčio 20 -24 d. (5 dienos)
VAIKAI STOVYKLOS METU PRIVALO TURĖTI:
1. UŽSIĖMIMAMS BASEINE:
- glaudės ar maudymosi kostiumėlis
- rankšluostis
- muilas, kempinė
- maudymosi kepuraitė
- šlepetės baseinui
- plaukimo akinius

2. UŽSIĖMIMAMS SALĖJE IR KIEME:
- sportiniai bateliai
- marškinėliai, šortukai ar sportinės kelnės
- kojinaitės;
P. S. sportinę aprangą atsinešame (rekomenduojame kuprinėje ar kt.), o ne apsirengiame iš anksto

3. IR DAR:
- kepuraitę nuo saulės
- buteliukas su vandeniu (0,33 l)
- 1 Eur piknikui

STOVYKLOS TAISYKLĖS
Registruodami savo vaikus į vasaros dienos stovyklą tėvai privalo susipažinti su stovyklos taisyklėmis.

1. Dalyvis ir/ar jo atstovas, užsiregistravęs į „Moku plaukti“ stovyklą (toliau – Stovykla) patvirtina, kad perskaitė šias nuostatas, supranta jas, besąlygiškai pritaria jų turiniui ir pasižada jas vykdyti.

2. Registruodamasis dalyvis ir/ar jo atstovas patvirtina, kad žino, jog dalyvauja sporto ir aktyvaus laisvalaikio užsiėmimuose, kuriuose galimi patirti sužalojimai, bei supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.
3. Stovyklos organizatorius yra atsakingas už Stovyklos dalyvio saugumą nuo jo perdavimo vadovui iki grąžinimo tėvams (t.y. tik Stovyklos laiku, kol Stovyklos dalyvis yra Stovyklos organizatoriaus žinioje). Už Stovyklos dalyvio saugų atvykimą į Stovyklą ir išvykimą iš jos yra atsakingi tėvai ar Stovyklos dalyvį lydintys asmenys. Vaiką lydėti privalo suaugęs (pilnametis) asmuo.
4. Dalyvis ir/ar jo atstovas patvirtina, kad Stovyklos dalyvis yra sveikas, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems dalyvauti Stovyklos vyksiančiuose užsiėmimuose. Kitu atveju, privaloma informuoti Stovyklos vadovą apie vaiko sveikatos būklę (apie lėtines ir ūminės ligas, alergijas ir t. t.) arba elgesio ir bendravimo ypatumus (padidintą jautrumą, hiperaktyvumą ir t. t.) ar pristatyti gydytojo pažymą, nurodant kokios išskirtines priežiūros sąlygos ar fizinis krūvis rekomenduotinas.
5. Stovyklos organizatorius neatsako už vaikų (Stovyklos dalyvių) paliktus ar/ ir pamestus Stovyklos metu daiktus (jų neparveža iš stovyklos) ir neatlygina dėl to patirtų nuostolių. Stovyklos organizatorius rekomenduoja Stovyklos dalyviui neturėti su savimi brangių daiktų, mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir kitos technikos;
6. Stovyklos organizatorius nėra atsakingas už vaikų sveikatos sutrikimus, nelaimingus atsitikimų metu kilusią bet kokią žalą, išskyrus, jeigu tokia žala kilo dėl Stovyklos organizatoriaus kaltės. Kitu atveju, dalyvis ir/ar jų atstovas prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant: griūvimai, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu stovykloje.
7. Sutikdamas su šiomis taisyklėmis, dalyvis ir/ar jo atstovas, sutinka leisti Stovyklos medikui teikti Stovyklos dalyviui būtinąją medicininę priežiūrą ir pagalbą.
8. Dalyvis ir/ar jo atstovas, sutikdamas su šiomis taisyklėmis, prisiima atsakomybę atlyginti nuostolius Stovyklos organizatoriui, jei jų vaikas Stovyklos metu savo kaltais veiksmais padarytų žalos Stovyklos organizatoriui, kitiems Stovyklos dalyviams ar Stovyklos metu naudojamam turtui.

Su taisyklėmis susipažinau. Sutinku jų laikytis. *
Required
Ar sutinkate, kad stovykla būtų filmuojama ir fotografuojama (video ir nuotraukų reportažai su stovyklos dalyvių atvaizdu (-ais) būtų naudojami informacinėje sklaidoje viešojoje erdvėje ir stovyklos tiesioginės rinkodaros tikslais, skelbiama "Moku plaukti" Facebook paskyroje ir svetainėje www.mokuplaukti.lt
PLAUKIMO TRENERIAI
Martynas Čižas – stovyklos „Moku plaukti“ treneris. Baigęs Lietuvos edukologijos Universitetą magistro laipsniu plaukti moko nuo 2013 metų. Dirbo „Impuls“ baseine, lopšelyje-darželyje „Delfinukas“, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Moko įvairaus amžiaus vaikus ir suaugusiuosius nuo plaukimo pradmenų iki sportinių plaukimo būdų technikos tobulinimo.

Treneris Vytautas Mackevičius jau penktus metus treniruoja sporto ir sveikatingumo klubo „Impuls“ baseino lankytojus, bendradarbiaudamas su Lietuvos plaukimo federacija prisidėjo prie įvairių vaikų mokymo plaukti projektų.
Trenerį Vytautą ypač motyvuoja kiekvienais metais vis didėjantis vaikų, kurie išmoksta plaukti, skaičius.

Plaukimo treneriai Martynas ir Vytautas
MAITINIMAS
JOKIO NESVEIKO MAISTO - tokiu šūkiu "Moku plaukti" stovykla pasitinka Cityrush komandą, kuri visų pamainų stovyklautojams tieks šviežų, sveiką ir skanų maistą. Paprastai Cityrush maistą pristato sportininkams arba tiesiog besirūpinantiems savo sveika mityba. Visada viską gamina iš šviežių produktų, kaskart įtraukdami sezoninius vaisius ir daržoves. Komanda rūpinsis subalansuota ir pilnaverte mityba visai stovyklautojų dienai!

Per dieną vaikams maistas bus tiekiamas 3 kartus:

PRIEŠPIEČIAI (vaisių rinkinukas, suteikiantis energijos prieš vaikams pradedant sportuoti, gausus mikroelementų visokeriopai organizmo sveikatai)

PIETŪS: sriuba ir pietų patiekalas (pagrindinis dienos valgymas, kokybiškų angliavandenių, baltymų ir riebalų kombinacija, skirta vaikams palaikyti gerą energijos lygį intensyvioje sporto stovykloje, bet tuo pačiu neapsunkti. Be pridėtinio cukraus ir perdirbtų produktų)

PAVAKARIAI (sotesnis užkandis, kokybiškų angliavandenių ir baltymų derinys atgauti jėgoms po treniruočių)

www.cityrush.lt

KONTAKTAI
Daugiau informacijos:
www.mokuplaukti.lt
www.facebook.com/mokuplaukti

Jei kils klausimų - rašykite ar skambinkite:
el. p. info@mokuplaukti.lt
tel. 8 620 77991

Stovyklos "Moku plaukti" adresas - Žirmūnų g. 37, Vilnius
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms