MAŽA'18 vadovų registracija
Moksleivių ateitininkų akademija – triskart per metus vykstantis renginys, suburiantis moksleivius ateitininkus ir jų bičiulius iš visos Lietuvos. Kaskart vis skirtingame mieste vykstančios akademijos dalyvius bei jų vadovus kviečia pažvelgti į tam tikrą temą šiek tiek iš arčiau, gilinti tikėjimą bei, žinoma, smagiai ir prasmingai leisti laiką!

Šįkart MAŽA'18 (moksleivių ateitininkų žiemos akademija) vyks gruodžio 27 – sausio 1 dienomis (vietą tikslinsime), o specialiai vadovams skirti pasiruošimo kursai – gruodžio 16 d. Senuosiuose Trakuose.

Visus norinčius (antrakursius studentus ir vyresnius, taip pat ir baigusius mokslus) kviečiame registruotis ir įsijungti į žiemos akademijos vadovų komandos gretas!

Ar sutinkate, kad jūsų duomenys būtų naudojami laikantis AF asmens duomenų tvarkymo taisyklių (http://www.ateitis.lt/wp-content/uploads/2018/11/AF-asmens-duomen%C5%B3-tvarkymo-taisykl%C4%97s.pdf) *
Vardas Pavardė *
Your answer
Gimimo metai *
MM
/
DD
/
YYYY
Elektroninis paštas *
Your answer
Adresas *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Ką veiki gyvenime? *
Your answer
Kaip esi susijęs su ateitininkais *
Ar galėsi dalyvauti vadovų pasiruošimo kursuose gruodžio 16 dieną Senuosiuose Trakuose? Gruodžio 14-16 d. ten pat vyks studentų advento rekolekcijos, kuriose reginame sudalyvauti. *
Ar esi vegetaras (ar turi kitų reikalavimų dėl mitybos)? *
Kaip norėtum prisidėti prie akademijos? *
Your answer
Kalėdinė giesmė, kurią prisimeni prasidėjus advento laikotarpiui?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service