Sztafeta Różańcowa
Każdy uczestnik Sztafety podejmuje się przez jedną godzinę w tygodniu, przez cały czas trwania Sztafety, trwać na modlitwie różańcowej w następującej intencji: o wyzwolenie nas, naszych rodzin i całej naszej ojczyzny, od wszelkich zniewoleń demonicznych, skutków przekleństw, złorzeczeń, paktów i cyrografów diabelskich, praktyk okultystycznych, magicznych, spirytualistycznych, wpływu złej literatury, sztuki, muzyki, kinematografii, gier komputerowych itp.
Szczegółowe informacje na: https://niepokalanow.pl/przydatne-informacje/sztafeta-rozancowa/
Email address *
Podaj imię i nazwisko lub pseudonim *
Your answer
Zasady
Aby zapisać się do Sztafety Różańcowej wystarczy podać dzień tygodnia i godzinę, w której będziesz odmawiać Różaniec święty we wspomnianej intencji. "wolny strzelec" odmawia Różaniec (w tygodniu godzinę czasu) w intencjach Sztafety w dowolnym dla siebie czasie.
Dzień tygodnia *
Required
Godzina
Time
:
Gromadzenie danych
Podane informacje są przetwarzane przez Fundację Niepokalanej (https://fundacjaniepokalanej.pl) i przechowywane na arkuszu kalkulacyjnym usługi Formularze Google (https://www.google.com/forms/about) maksymalnie przez okres 1 roku od zakończenia Sztafety. Zostaną one usunięte najpóźniej do dnia 15 sierpnia 2021 r.

Dane z formularza trafią do: organizator Sztafety o. Mirosław Kopczewski OFMConv - wikariusz klasztoru Niepokalanów, ul. Kolbego 5, 96-515 Teresin. W każdej chwili można poprosić o usunięcie przesłanych danych; w tym celu wyślij powiadomienie na adres e-mail: poczta@niepokalanow.pl - podając w treści wiadomości: a) Twój adres e-mail wpisany w formularzu, b) tekst o następującej treści: proszę o usunięcie moich danych.

Rozumiem i *
Dziękujemy
Dziękujemy bardzo za włączenie się do Sztafety Różańcowej w intencji:

o wyzwolenie nas, naszych rodzin i całej naszej ojczyzny, od wszelkich zniewoleń demonicznych, skutków przekleństw, złorzeczeń, paktów i cyrografów diabelskich, praktyk okultystycznych, magicznych, spirytualistycznych, wpływu złej literatury, sztuki, muzyki, kinematografii, gier komputerowych itp.

Sztafeta trwa od 27 października 2018 r. do 15 sierpnia 2020 r. (stulecie Cudu nad Wisłą). Każdy uczestnik Sztafety modli się we wskazanej intencji raz w tygodniu przez jedną godzinę, odmawiając dowolne tajemnice różańca św.

Proszę o zapamiętanie swojego dnia i godziny. W przypadku przeszkody można poprosić kogoś ze znajomych o zastępstwo lub odprawić swoją godzinę w innym czasie, tak aby każdego tygodnia chociaż 1 godzinę poświęcić modlitwie różańcowej we wskazanej intencji.

Więcej szczegółów na https://niepokalanow.pl/przydatne-informacje/sztafeta-rozancowa/.

Pytania można kierować na: poczta@niepokalanow.pl.

Niech Maryja ma naszą Ojczyznę w swojej opiece a wszystkim uczestnikom szczodrze wynagrodzi.

Franciszkanie z Niepokalanowa

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.