Formularz zapisów na rekolekcje
W formularzu zapisów poniżej poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje, na podstawie wyrażonej przez Was zgody, którą możecie cofnąć, jednak dane te są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów i Waszego udziału w rekolekcjach. Dokładne informacje na temat przetwarzania Waszych danych osobowych znajdują się w regulaminie poniżej.
Jeśli nie wyrażacie na to zgody, zrezygnujcie z wypełniania tego formularza.
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Nazwa: Ślady na piasku, czyli nadmorskie wyzwanie małżeńskie w 7 krokach
Termin: 19-25.08.2019
Miejsce: Międzywodzie (nad morzem)
Organizatorzy: Maja i Wojciech Pietkiewicz z zespołem oraz ks. Marcin Krawczyk
Telefon: 609 69 59 11
E-mail: majawojtek@pietkiewicz.pl
Koszt rekolekcji
Na koszt rekolekcji składa się wiele czynników, a cena ostateczna uwzględnia zakwaterowanie, wyżywienie, materiały dla dorosłych i dla dzieci oraz koszty związane z pobytem osób zajmujących się dziećmi w trakcie zajęć rodziców. W przypadku dzieci prosimy w dalszej części formularza prawidłowo zaznaczyć datę urodzenia, pozwoli to je właściwie przyporządkować grup wiekowych i cenowych.

Osoba dorosła - 660 zł.
Dzieci 2-12 (od drugich do dwunastych urodzin wg stanu na dzień rozpoczęcia rekolekcji) - 300 zł.
Dzieci do drugich urodzin – 50 zł.
Uwaga, dzieci do lat 2 nie mają osobnej porcji obiadowej.

Zakwaterowanie
Każda rodzina będzie miała pokój z łazienką i balkonem. W pokojach są tapczany jednoosobowe i wersalka, na której spać mogą dwie osoby. Pościel jest na miejscu, ręczniki należy zabrać z domu. W pokojach jest też szafa, szafki, mały stolik z pufami, czajnik i lodówka. Na balkonie stolik szklany i dwa krzesła. Pokoje są położone na 1, 2 i 3 piętrze, bez windy. Jest możliwość zrobienia prania.
Ośrodek ma kilka lat. W domu jest sala konferencyjna, jadalnia, sala dla dzieci. Teren ośrodka dość duży, ogrodzony, znajdują się tam 3 drewniane altany oraz parking. Tuż obok jest park z placem zabaw dla dzieci i siłownią zewnętrzną. Kościół jest tylko 30 m od ośrodka. Dom rekolekcyjny położony jest w centrum miejscowości, jednak z dala od ulicznego zgiełku, ok. 10 minut spacerem od morza. Dostępne jest zejście do plaży niestrzeżonej oraz
strzeżonej.
Plan
Codziennie przewidujemy dwa bloki wykładów połączonych z warsztatami, czas na rozmowę z małżonkiem i Mszę św. oraz czas dla rodziny. Będziemy też starali się stworzyć przestrzeń do spotkania z innymi uczestnikami oraz do osobistej refleksji. Kolejne tematy będą kolejnymi krokami, dlatego ważne jest uczestnictwo we wszystkich częściach.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service