WOW Konser: Birlikte Söylüyoruz // WOW Concert: Let's Sing Together
WOW İstanbul’un bu yılki son etkinliği, ‘Birlikte Söylüyoruz!’ konseri. Kardeş Türküler’den Selda Öztürk, Fehmiye Çelik, Diler Özer ve Burcu Yankın, festival kapsamında hazırladıkları ‘Birlikte Söylüyoruz!’ başlıklı kapanış konserinde kadın müzisyen arkadaşları Beril Sarıaltun, Ezgi Karadayı, Fotini Kokkala ve Kamucan Yalçın’ı ağırlıyor.

Konserin bir de sürprizi var! WOW İstanbul çerçevesinde yapılacak ‘Kadınların Müziği: Birlikte Söylüyoruz!’ atölyesinin katılımcıları da bu konserde sahneye çıkacak.

‘Birlikte Söylüyoruz!’, Anadolu ve çevresinin kadın şarkılarını sahneye taşırken, izleyiciler kadınların hayatlarını şarkılara nasıl yansıttığına tanıklık edecek. Kadınlar birlikte dertleşecek, birlikte eğlenecek ve hep birlikte dans edecek.
//
The last event of WOW Istanbul this year is the ‘We Sing Together!’ concert. Selda Öztürk, Fehmiye Çelik, Diler Özer and Burcu Yankın from Kardeş Türküer, will host female musician friends Beril Sarıaltun, Ezgi Karadayı, Fotini Kokkala and Kamucan Yalçın on stage in the closing concert ‘We Sing Together!’.

There is also a surprise. The participants of the ‘Women's Music: We Sing Together!’ workshop on March 20, will also take stage in this concert.

While ‘We Sing Together!’ brings the women's songs of Anatolia and its surroundings to the stage, the audience will witness how women reflect their lives in the songs. Women will talk together, have fun together and dance together.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Adınız // Name *
Soyadınız // Surname *
E-posta adresiniz // E-mail *
Telefon numaranız // Mobile phone number *
Gizlilik Bildirimi
WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmesinin yapılması amacıyla toplanacak bilgilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. Bilgilerinizin nasıl toplanıp, kullanılacağını belirlemekten British Council sorumludur.

Belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerinizi işlemenin yasal dayanağı, vermiş olduğunuz rıza beyanıdır. Katılımcılar verilen rıza beyanını herhangi bir zamanda geri çekme hakkına sahiptir.

Kişisel verilerinizin bu koşullarda toplanmasını kabul etmeniz, verilerinizin aşağıdaki kişi/kurum ve/veya kuruluşlarla paylaşılması hakkını vermiş olmanız anlamına gelir.

WOW İstanbul Festivali'nin etki ölçüm ve değerlendirmelerin yapılabilmesi amacı ile, British Council'in yetkilendirdiği kişiler aracılığı ile toplanan veriler British Council'ın anlaşmalı olduğu değerlendirici ile paylaşılacaktır. Verilerin işlenmesinde British Council Veri Sorumlusu'dur. British Council Türkiye Gizlilik Politikası hakkında detaylı bilgi için: www.britishcouncil.org.tr/privacy-terms 

Burada belirtilen amaçlar dışında kişisel verileriniz, açık izniniz olmadan British Council dışında paylaşılmayacaktır.

Yukarıda belirtilen gerekli amaçlara ulaşmak amacıyla, Microsoft platformu kullanılacak ve bu veriler Microsoft sunucularında barındırılacaktır. Kişisel bilgileriniz daha sonra güvenli bir şekilde British Council'ın Türkiye ofislerindeki ortak sürücülere aktarılacak ve saklanacaktır.

Verileriniz proje bitiminden sonra (20 Mart 2022) yedi yıl boyunca saklanacaktır. Bu süre mali kayıtlar için 10 yıl, geri bildirim/değerlendirme anketleri için 4 yıl ve proje değerlendirme raporları için 10 yıldır.
Veri Koruma Beyanı
British Council, Birleşik Krallık Veri Koruma yasalarına ve uluslararası kabul gören standartları karşılayan diğer ülkelerdeki kanunlara uymakla yükümlüdür.

Elimizde sizinle ilgili bulunan bilgilerin bir kopyasını isteme ve bu bilgilerdeki tutarsızlıkların düzeltilmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

2018 Veri Koruma Yasası/GDPR kapsamındaki haklarınızdan herhangi birini kullanmak için lütfen IGDisclosures@britishcouncil.org adresinden bizimle iletişime geçin.

Haklarınız, şikayet prosedürleri ve kişisel bilgileri nasıl işlediğimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.britishcouncil.org/privacy adresindeki web sitemizin Gizlilik bölümüne bakabilir veya yerel British Council ofisi ile customer.services@britishcouncil.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy