LIVE-koolitusele registreerimine kevad 2020
Kutsume sind osa võtma populaarsest SisuAkadeemia LIVE-koolitusprogrammist. Koolitus on tasuta ja mõeldud noortele vanuses 14 kuni 26 eluaastat. Programmi ajal on noorte mentoriks tuntud youtuber Martti Hallik.

SisuAkadeemia tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" raames.

LIVE-koolitusprogrammiga alustame esmaspäeval 4. mail kell 16, kui toimub sissejuhatav inspireeriv koolitus, kus astuvad üles programmi koolitajad Rando Mere ja Karola Koopuu, mentor Martti Hallik ja teised antud valdkonna spetsialistid.

Edasised koolitused toimuvad teisipäeviti alates 5. maist kaks korda päevas nii eesti- kui ka venekeeles. Koolitused toimuvad LIVE-formaadis ja on igal ajal sulle järelvaadatavad. Kokku toimub 10 koolituskorda ning lisaks üks praktiline kontaktkoolitus drooni lennutamise osas (peale eriolukorra lõppemist). Noorte mentor/youtuber Martti Hallik annab kasulikke soovitusi nii koolituse alguses kui ka lõpus montaaži osas.

Koolitustele võtame vastu kõik siin lehel ennast registreerinud noored. Vähemalt viiel koolitusel osalenud noor saab ka e-tunnistuse.

Koolitusgrupid toimuvad teisipäeviti (alates 5. mai) alljärgnevalt:
Kell 14 ja kell 17 venekeelne koolitus
Kell 15:30 ja kell 18:30 eestikeelne koolitus

Koolitusel saab osaleda siin: https://sisuakadeemia.television.ee

LIVE-koolitusel osalemiseks küsitakse sisenemisel osaleja nime ja e-maili. Need andmed on vajalikud tunnistuse väljastamiseks.

Täpsema info koolituse ja projekti korralduse kohta annab SisuAkadeemia projektijuht:
Tuuliki Rohtla
tuuliki.rohtla@anija.ee

Kogu projekti info leiate Anija valla kodulehelt: https://anija.kovtp.ee/sisuakadeemia
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy