Анкета
1. Чи є Ви користувачем послуг «ПАТ «Черкасиобленерго»?
2. Ви є
3. Пункт Вашого звернення:
4. Вкажіть Ваше загальне враження щодо атмосфери, комфорту та зручності від звернення до Товариства
5. Вкажіть Ваше враження щодо компетентності персоналу (чи отримали Ви вичерпні відповіді на свої запитання, чи інформація була надана грамотно та доступно?)
6. Вкажіть Ваше враження щодо рівня доброзичливості (працівники завжди віталися з Вами та прощалися, уважно вислуховували, ви відчували до себе поважливе відношення та прагнення допомогти Вам у вирішенні питання)
7. Вкажіть Ваше враження щодо рівня організації обслуговування (час, який ви провели у черзі; чекали відповіді/ з’єднання з оператором тощо)
8. Вкажіть Ваше враження щодо рівня швидкості обслуговування (наскільки швидко Вам надали послугу, затрати часу на обслуговування, чи не потребують великих зусиль з Вашого боку оформлення документів та проведення операцій)
9. Вкажіть найбільш зручний для Вас спосіб взаємодії з нами:
Ваші побажання щодо покращення якості обслуговування (що, з Вашої точки зору, може покращити рівень обслуговування клієнтів ПАТ «Черкасиобленерго»?)
Your answer
11. З якою метою Ви завітали на наш сайт:
12. Чи плануєте ви користуватися послугою он-лайн оплати за електроенергію та внесення показників лічильника на нашому сайті?
За Вашим побажанням ви можете залишити Ваш контактний телефон та/або електронну адресу, вказати ПІБ
Your answer
Даю згоду ПАТ «Черкасиобленерго» на збереження та обробку внесених мною персональних даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.