Майстер-клас "Як я зняв фестивальне прокатне кіно за 350 доларів"
Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival є найбільшим кінофорумом Східної України. У 2019-му Kharkiv MeetDocs відбудеться вже втретє. Кінофестиваль пройде у Харкові із 25 по 29 вересня

В рамках кінофоруму відбудеться майстер - класс "Як я зняв фестивальне прокатне кіно за 350 доларів".

З бюджетом у 350 доларів режисер Корній Грицюк зняв свій дебютний повнометражний фільм в стилі мокьюментарі (псевдодокументальний фільм) "2020#безлюдна країна", який став першим в історії фільмом цього жанру в Україні.

Стрічка стала учасницей багатьох українських та європейських кінофестивалів та вийшла в український прокат. Корній розповість, як зняти малобюджетне незалежне кіно, як залучити відомих акторів та як без декорацій зробити атмосферу фільму.

Тьютор: Корній Грицюк

Режисер і сценарист, який мешкає та працює у Києві. Народився у Донецьку, де закінчив факультет журналістики. Починав свій творчий шлях з роботи сценаристом на телебаченні та зйомки короткометражних фільмів. Працював на повнометражних кінопроектах як другий режисер, як асистент режисера, як монтажер. У 2018 році у рамках 47го Міжнародного кінофестивалю «Молодість» пройшла прем’єра незалежного повнометражного мокьюментарі «2020#безлюдна країна», над яким Корній працював два з половиною роки. У листопаді-грудні 2018-го року фільм був представлений у національному кінопрокаті багатьма містами України. У 2018-2019 роках фільм було показано на багатьох кінофестивалях на культурних майданчиках в Україні, Німеччині, США, Швеції, Чехії.

****************************************************************************************
☑️ ДАТА: 28 вересня
☑️ ЧАС: 13:55-15:50
☑️ МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, проспект Науки, 9A, ауд. 311 бібліотечного корпусу
☑️ УЧАСТЬ: безкоштовно, реєстрація обов’язкова за посиланням
☑️ Мова спілкування українська
ПІБ
Your answer
К.телефон
Your answer
Ел. пошта
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy