Półkolonie 2. 5-9.07.2021


http://tropyprzyrody.pl/obozy-2/

Prosimy o wypełnienie pola danych rejestrowanego użytkownika imieniem i nazwiskiem dziecka oraz adresem e-mail rodzica.

Ważne informacje

Ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty: zaliczka w wysokości 50% opłaty za obóz - (w razie trudności z wpłatą w terminie – piszcie – pewnie się dogadamy) na poniższy numer konta należący do firmy organizującej wypoczynek.
Anna Makowska TROPY PRZYRODY (uwaga, zmiana numeru konta: 46 1140 2004 0000 3702 7332 6762 - mBank)

z podaniem imienia i nazwiska dziecka w tytule przelewu oraz terminem obozu

- wypełnienie tego formularza daje rezerwację miejsca dla dziecka na okres 7 dni.


Druga część opłaty powinna zostać uiszczona do 30 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

W razie rezygnacji z udziału dziecka w projekcie na:
* 45 -14 dni przed rozpoczęciem obozu następuje zwrot 80% wartości.
* 13-7 dni - 50%
* poniżej 7 dni jesteśmy w stanie zwrócić jedynie koszty wyżywienia (opcją alternatywną jest przekazanie rezerwacji innej rodzinie, wówczas jedynym kosztem jest opłata związana z rezerwacją).

Podpisy pod wszelkimi oświadczeniami zbierzemy osobiście podczas rejestracji, w dniu rozpoczęcia półkolonii.
Poza dzieckiem, należy wówczas dostarczyć wypełnioną kartę kuratoryjną, którą prześlemy po otrzymaniu zaliczki (nie księgujemy wpłat codziennie, zatem prosimy o cierpliwość).

Lista rzeczy do zabrania na obóz znajduje się na dole formularza rejestracyjnego. Nasz obóz to czas bez elektroniki (w tym telefonów) i słodyczy. Wyżywienie mamy w 100% roślinne, uwzględniamy też inne potrzeby dietetyczne (jak dieta bezglutenowa). Wyżywienie podczas półkolonii to: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek. Półkolonie trwają od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

Bardzo dla nas ważne są rzetelne informacje od Was o Waszych dzieciach. Nie odrzucamy dzieci z trudnościami - wspieramy je, po to przecież jesteśmy. Nie dzielenie się informacjami o nich utrudnia lub uniemożliwia nam pracę, a dzieciom adaptację i bezpieczny i spokojny pobyt. Im więcej informacji o dziecku, tym więcej możemy zrobić i lepiej zaradzić trudnym sytuacjom – pamiętajcie proszę o tym podczas wypełniania karty.

3. Miejsce

Fundacja Tropy Przyrody posiada własną bazę obozową o wdzięcznej nazwie: Osada Krzaki we wsi Grobice Nowe na trasie Grójec-Góra Kalwaria i na trasie PKP Warszawa-Radom (zatem wreszcie mamy ułatwiony dojazd komunikacją publiczną). Nasze obozowisko leży wewnątrz wsi, nieopodal lasu. Na terenie obozowiska mamy namioty, pawilon sanitarny z klasycznymi toaletami i prysznicami, kuchnię i jadalnię. Poza tym pracownią techniczną (stolarnia, ale nie tylko) i artystyczną.

Dokładną listę 'rzeczy do zabrania' znajdziecie na naszej stronie, pod opisem 'Lata 2021'.

Email address *
imię dziecka *
nazwisko dziecka *
adres e-mail opiekuna 1 *
adres e-mail opiekuna 2
numer telefonu opiekuna 1 *
numer telefonu opiekuna 2 *
pesel dziecka *
data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
adres zamieszkania dziecka *
informacje o szczególnych potrzebach, trudnościach *
możliwe problemy zdrowotne, przyjmowane leki, alergie, diety (dziecko nie może posiadać żadnych leków, jeśli jakieś przyjmuje, muszą zostać przekazane wychowawcy podczas rejestracji zapakowane w podpisany pojemnik z ulotką i dokładnym opisem dawkowania) *
Trudności dziecka. Jak dziecko reaguje zwykle na trudne sytuacje? Czy ma jakieś trudne zachowania? Jakie? *
Czy dziecko czegoś się boi? Czego? *
Czym dziecko się interesuje? *
Co dziecko lubi jeść? *
Akceptuję to, że w razie rezygnacji z udziału dziecka w projekcie na: - 45 – 14 dni przed rozpoczęciem obozu następuje zwrot 80% wartości. - W razie rezygnacji na mniej niż 14 dni, a więcej niż 7 dni- 50%- poniżej 7 dni jesteśmy w stanie zwrócić jedynie koszty wyżywienia (opcją alternatywną jest przekazanie rezerwacji innej rodzinie, wówczas jedynym kosztem jest opłata związana z rezerwacją). *
kod rabatowy
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy