Program Mentoringowy 2018
50 niezwykłych kobiet - prawdziwych Mistrzyń w obszarze technologii, innowacji, nauki - zdecydowały się zostać Mentorkami w programie „Lean in STEM”. Przejrzyjcie obszary rozwojowe, które Wam proponujemy, a w których nasze Mentorki mają wybitne osiągnięcia, przeczytajcie ich opisy. Część z Mentorek proponuje Wam włączenie się w konkretne przedsięwzięcia i projekty, z innymi wypracujecie własny schemat współpracy.

Poznajcie Mentorki, wybierzcie JEDNĄ z nich i wyślijcie swoją aplikację. Mentorki osobiście wybiorą spośród Was dziewczyny, których mentorowania się podejmą. Będzie to polegało na możliwości osobistych spotkań i konsultowania swojej przyszłej kariery, wymianie doświadczeń i wspólnego poszukiwania dróg w zakresie rozwoju Waszego potencjału.

Program przeznaczony jest dla studentek i absolwentek wydziałów technicznych i ścisłych oraz dla doktorantek z politechnik, uczelni biznesowych i medycznych.

Wykorzystajcie tę niezwykłą szansę:)

Zapraszamy do aplikowania!

Imię: *
Your answer
Nazwisko: *
Your answer
Status: *
Required
Uczelnia: *
Your answer
Wydział: *
Your answer
Kierunek: *
Your answer
Rok studiów: *
w przypadku absolwentek prosimy o podanie roku ukończenia studiów
Your answer
Miejsce zamieszkania: *
Your answer
Miejsce urodzenia, data urodzenia: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
E-mail (potwierdzenie): *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Dlaczego chcę przystąpić do Programu Mentoringowego? Jakie mam cele i oczekiwania w tym zakresie? *
do 600 znaków
Your answer
Chcę, aby moją Mentorką została: *
Dlaczego wybrałam właśnie tę Mentorkę? *
do 600 znaków
Your answer
Wytypuj dodatkowo dwie Mentorki, z którymi chciałabyś współpracować w drugiej kolejności: *
Your answer
Moje największe sukcesy, osiągnięcia, powody do dumy to: *
do 400 znaków
Your answer
Czym chciałabym się zająć w zawodowej przyszłości? *
do 400 znaków
Your answer
Skąd się dowiedziałaś o programie? *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu przez administratora danych osobowych - Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, numer KRS 0000176397 w celach marketingowych, obejmujących w szczególności: przesyłanie informacji marketingowych i promocyjnych oraz newsletter’a. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania. (nieobowiązkowe) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w powyższym formularzu przez administratora danych osobowych - Fundacja Edukacyjna Perspektywy z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 31, numer KRS 0000176397 w celu realizacji zadań związanych z projektem „Lean in STEM”. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania. (obowiązkowe) *
Dane osobowe podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. (obowiązkowe) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service