Přihláška do Spolku Trepka
Tímto jako zájemce o členství ve smyslu stanov Spolku Trepka (dále jen "Spolek"), svobodně a dobrovolně žádám o přijetí do Spolku a prohlašuji, že jsem se seznámil/a s platnými stanovami Spolku: http://www.trepka.eu/domains/trepka.eu/stanovy.

Souhlasím s tím, že mohu být fotografován/a při aktivitách Spolku. Fotografie jsou používány na prezentaci a propagaci Spolku a je s nimi citlivě nakládáno. Fotografie mohou být umístěny na webových stránkách, Facebooku a Rajčeti Spolku, na webových stránkách či sociálních sítích partnerů, popřípadě na nástěnkách.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři Spolku. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámena, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů:
V souladu s § 5 zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účast uživatelů programové nabídky a služeb našeho Spolku. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity pro statistické potřeby, a to pro vnitřní potřebu Spolku.
Spolek Trepka prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromažďovány.

Odesláním formuláře potvrzuji výše zmiňované.

Spolek Trepka IČ: 042 65 122
Sadová 331 www.trepka.eu
252 06 Davle info@trepka.eu
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
Adresa trvalého bydliště *
Datum narození *
Telefon *
Proč jsem se rozhodl/a do spolku vstoupit? *
Jakou činností bych rád/a přispěla?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy