Přihláška na Workshop Kouzlo doteku 25.8.2018


Máte rádi relaxační masáž, vůni oleje, něhu a dotek? Chtěli by jste umět předat vašim dětem, domácím mazlíčkům, partnerům, rodičům či přátelům dotek, který má zázračně léčivé, hojivé a relaxační účinky? Klienti často říkají, že se po masáži cítí jako znovuzrození po fyzické i psychické stránce. Přáli by jste si zavést tento rituál ve vašem životě? Pokud ano, prvním krokem je přihlášení na tento workshop.
Osvojíte si praktickým nácvikem masážní techniky a také se dozvíte něco o tradici Ajurvédské masáže. Většina workshopu je prožitková. Vhodné pro vás jednotlivce i páry, vhodné pro rodiče, zdravotníky a všechny, co toto téma oslovuje.

Workshop se koná v JURTĚ, v Lískovci u Frýdku-Místku, adresa vám bude zaslána po přihlášení e-mailem.
Program:
od 9:00 - 12:30
kouzlo éterických olejů, aromaterapie
praktická část
dotek jako meditace a smyslový vjem, nácvik technik
praktická část nácvik ve dvojicích (chodidla, dlaně, krk, šíje a obličej)

Workshop je v ceně 690,-Kč (cena zahrnuje malé občerstvení)
Workshopem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová, více o lektorce a dalších akcích na www.jogasevou.cz
Přihlaste se vyplněním přihlášky a úhradou.
Další info na T: 606 742 174

  This is a required question
  Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Captionless Image
  This is a required question

  Údaje pro platbu a platební podmínky:

  Celý workshop je v ceně 690,-Kč Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada nejpozději do 2 dnů od odeslání přihlášky, pokud se budete chtít hlásit 3 dny před zahájením kurzu, ověřte si nejdříve obsazenost, děkujeme. ČSOB, a.s., číslo účtu: 172 902 537/ 0300 Variabilní symbol: datum konání workshopu 25082018 Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

  Storno podmínky:

  Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se workshopu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z workshopu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z workshopu neodhlásíte a workshopu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny workshopu a současně se workshopu nezúčastníte, záloha celá propadá. Stornovací poplatky: Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání workshopu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání workshopu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

  Potvrzení přihlášky

  Tímto potvrzuji svou účast na workshopu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)