Přihláška na Workshop Kouzlo doteku 6.8.2022
Nevím, jak to máte vy, ale já miluji masáž a jsem přesvědčena, že dotek má své zázračné léčivé schopnosti. Měla jsem celkem obavy, že s dobou, která nese sebou dotekové displeje i pandemickou izolaci umocní vymizení přirozeného doteku. Přitom je dotek tak příjemný a je naší součástí už od narození. Spojuje se s oblastí srdce a přímo souvisí s otevíráním energetické oblasti srdeční čakry.
Je krásně umět předat SOBĚ i našim blízkým dotek, který má zázračně léčivé, hojivé a relaxační účinky. Lidé často říkají, že se po masáži cítí jako znovuzrození po fyzické i psychické stránce.
Přáli by jste si zavést tento rituál ve vašem životě? Pokud ano, prvním krokem je přihlášení na tento workshop. Dozvíte se o tradici a účincích Ajurvédské masáže, dostanete praktické tipy k aromaterapii a naučíte se praktický postup masážních technik ajurvédy.
 A co je nejvíc? Dostanete také svou relaxační masáž :-). Tentokrát se pověnujeme krční páteři, pažím a také relaxaci hlavy.
Většina workshopu je praktická a prožitková. Vhodné jak pro jednotlivce i páry, vhodné pro rodiče s dětmi a všechny, které toto téma oslovuje.

Workshop se koná:
 v SO 6.8.2022 od 9:00 - 12:00  v příjemném prostředí JURTY a její zahrady,
v Lískovci u Frýdku-Místku, č.p. 251 (vedlejší dům) mapka s adresou i instrukcemi vám bude zaslána po přihlášení e-mailem.

Workshop je v ceně 690,-Kč (cena zahrnuje malé občerstvení, aromaterapii)

Workshopem vás provede lektorka Mgr. Bc. Eva Svobodová
Informace a přihlášení vyplněním přihlášky a úhradou na www.jogasevou.cz
Další info na T: 606 742 174

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Celý workshop je v ceně 690,-Kč

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada nejpozději do 2 dnů od odeslání přihlášky, pokud se budete chtít hlásit 3 dny před zahájením kurzu, ověřte si nejdříve obsazenost, děkujeme.

ČSOB, a.s., číslo účtu: 172 902 537/ 0300
Variabilní symbol: datum konání workshopu 6082022
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmeníStorno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se workshopu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z workshopu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z workshopu neodhlásíte a workshopu se nezúčastníte, budou Vám taktéž  účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny workshopu a současně se workshopu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání workshopu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání workshopu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se kurzu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na kurzu.

Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na workshopu jógy (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy