ФОРМА ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НА НАВЧАННЯ для працівників ЦЕМД з «Централь 103»
🔔 З метою полегшення процесу трансформації екстреної медичної допомоги та мінімізації помилок при передачі інформації про надані медичні послуги до ЕСОЗ через компонент “Централь 103”, Академія НСЗУ готує навчальний курс щодо ведення електронних медичних записів для працівників ЦЕМД.

При проведенні моніторингових візитів з метою перевірки виконання умов договору надавачем НСЗУ перевіряє правильність ведення медичних записів. Також стратегічне планування фінансування екстреної медичної допомоги (розробка тарифів, специфікацій та умов закупівлі) на наступні періоди буде спиратися на дані, передані до НСЗУ з “Централь 103”.

З огляду на вищезазначене усім працівникам екстреної медичної допомоги, які передають дані в “Централь 103”, потрібно обов’язково пройти заплановане навчання від Академії НСЗУ.

🔹 Старт навчання заплановано на березень 2021.
🔹 Формат навчання - online, у зручний для Вас час.
🔹 Попередня реєстрація триває до 18:00 11.01.2021 (понеділок).

Для отримання доступу до навчання Вам необхідно самостійно заповнити цю реєстраційну форму.

❗️❗️ Звертаємо увагу, що запрошення автоматично розсилаються на вказані у реєстраційній формі електронні скриньки. Тому дуже важливо правильно вказати адресу електронної пошти, до якої Ви маєте постійний доступ, оскільки запрошення на навчання, а також логін та пароль, будуть відправлені саме на неї. Адреси електронної пошти мають бути зареєстровані на українських доменах, відповідно до чинного законодавства.

Разом із попередньою реєстрацією на навчання Ви маєте можливість пройти опитування та вказати Ваші потреби у навчанні. Це допоможе Академії НСЗУ зробити навчальний курс максимально корисним та цікавим саме для Вас.

❗️❗️ Звертаємо увагу! Попередня реєстрація буде здійснена лише після того, як Ви заповните форму до кінця та натиснете кнопку "Надіслати відповідь!".

📲 Перед стартом навчання у березні 2021 року Вам прийде лист на пошту з підтвердженням реєстрації. Якщо у березні 2021 Ви не побачите лист із запрошенням на навчання, перевірте папку «Спам», або переконайтеся, що Ваша електронна скринька не перевантажена і приймає вхідні листи 📩.

До зустрічі на навчанні!
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy