FALAS për Maturantë - Krijo Veshjen tënde për PRISHTINA FASHION NIGHT

Kolegji Universum organizon Konkurs  "Krijo Veshjen tënde për PRISHTINA FASHION NIGHT"

Bëhuni kandidat për pjesëmarrje në Eventin më të madh ne fushen e Dizajnit!

Ky Konkurs vlenë për të gjithë maturantët e shkollave të mesme të Republikës së Kosovës që kanë njohuri në fushen e Dizajnit.

Të gjithë pjesëmarrësit do të pajisen me çertifikata për pjesëmarrje. Çertifikimi do të bëhet në kampusin e Kolegjit Universum.

Per detaje rreth temes do ju kontaktojm permes numrit te telefonit.

30 Veshjet më të mira do jenë pjesë e PRISHTINA FASHION NIGHT e cila do të mbahet në 4 dhe 5 MAJ 2023
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Emri *
Mbiemri *
Ditëlindja *
MM
/
DD
/
YYYY
Shkolla *
Si planifikoni të merrni pjesë: *
Klasa - p.sh XII/1 *
Qyteti *
Nr. i Telefonit *
Zgjedhni Kualitetet që keni për Aplikim: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Kolegji Universum. Report Abuse