Valimiste vaatleja programmi registreerumine
Vabaühendus Korruptsioonivaba Eesti (KVE) kutsub kõiki noori osalema Riigikogu valimiste vaatleja programmis, mille käigus saavad osalejad võimaluse vaadelda 21.-27. veebruari eelhääletuse ning 3. märtsi valimispäeva korrapärasust üle Eesti.

Õiglased ja ausad valimised on iga demokraatia alus. Valimiste vaatlemine on suurepärane võimalus näha meie ühiskonna otsustusprotsessi otse tegevuse keskmes ning samas jälgida, kas kõik toimub läbipaistvalt ja vastavalt seadusele. Korruptsioonivaba Eesti on valimiste vaatlust vabatahtlike toel läbi viinud kahel korral: 2009. aasta kohalike ning 2011. aasta Riigikogu valimiste ajal.

Programmi on oodatud kõik vabatahtlikud, eelkõige aga 18-24-aastased noored, kes tunnevad huvi valimiste korralduse vastu ning soovivad kaasa aidata läbipaistvate ja ausate valimiste tagamisele. Õpilastel, kelle kool on liitunud Kogukonnapraktikaga, on võimalus valimisvaatlus vormistada praktikaks. Vaata, kas Sinu kool on programmiga liitunud, siit: https://heakodanik.ee/kogukonnapraktika/koolid/ või räägi sellest oma ühiskonnaõpetuse õpetajaga.

NB! Tegu on vabaühenduse Korruptsioonivaba Eesti algatusega. Vaatlejana programmis osalemine eeldab sissejuhatava koolituse läbimist, mis toimub enne eelhääletuse perioodi algust. Lisainfo jaoks pöördu palun Carina poole: carina.paju@transparency.ee.

Võtame kõigi registreerunutega peagi ühendust!

Nimi *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefoninumber
Your answer
Sünniaeg *
MM
/
DD
/
YYYY
Kirjuta siia, mis (üli)koolis Sa õpid ja mitmendas klassis või kursusel. Kui Sa ei õpi, täpsusta oma töökoht või -valdkond. *
Your answer
Kas osaled vaatlemisel Kogukonnapraktika raames? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service