Vyplnění seznamu jmen a výběr písma
Obdržené číslo objednávky *
7místné číslo objednávky jste obdrželi na Váš e-mail po dokončení nákupu tohoto zboží v e-shopu. Nemáte-li ještě toto zboží objednané, je nutné si jej nejprve objednat a až následně vyplnit tento formulář.
Your answer
Výběr typu písma *
Všechny typy písma mají i české znaky, nemusíte se proto při výběru ničeho obávat a Vaše texty napište s diakritikou.
Seznam jmen *
Napište každé jméno hosta (maximálně 2 slova) na nový řádek. Pro dobrou čitelnost bude jméno, které se skládá ze 2 slov, vyrobeno na jmenovce ve 2 řádcích (aby nebyly texty příliš malé). Na 1 řádek lze tedy napsat například "svědkyně Ivanka" nebo jen "Ivanka".
Your answer
Výběr gravírovaných motivů (viz ukázka níže) *
Vzkaz pro nás
Zde můžete ještě upřesnit Váš požadavek personifikace. Všechny informace pro výrobu Vaší objednávky budeme čerpat z tohoto formuláře. Nebudeme-li si z Vašeho zadání něčím 100% jisti, budeme Vás určitě kontaktovat.
Your answer
Informace k výrobě
Nápisy i motivy jsou na leštěných čirých kvádrech vyrobené moderní laserovou technologií. Kontury textů a motivů jsou gravírované trochu do hloubky materiálu ze zadní strany, takže při průchodu světla hranou kvádru vše hezky svítí a je výborně čitelné a efektní.
Nyní nezapomeňte kliknout na tlačítko ODESLAT
Kvůli ochraně proti robotům je možné, že budete požádáni o označování fotografií i v několika krocích. Prosíme Vás, dokončete toto ověření, abyste mohli formulář v pořádku odeslat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.