Реєстрація на Всеукраїнський семінар «Розвиток Міжшкільних ресурсних центрів та шкільних коворкінгів як генераторів розвитку громади»
Міжшкільний ресурсний центр та шкільний коворкінг - це нові освітні інституції в громаді, які мають на меті зробити сучасною технологічну освіту школярів, допомогти реалізувати підприємницький і творчий потенціал підлітків, а відтак - стимулювати розвиток громади.

Після прийняття Міністерством освіти і науки України нової програми з трудового навчання у 2018 році, апробацію сучасних підходів розпочато у Баранівській ОТГ (24 тис. мешканців) у рамках проєкту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ». Завершився перший (2018/2019) навчальний рік пілоту - настав час проміжних підсумків, які підведемо та обговоримо на дводенному семінарі, який проводить Міністерство освіти та науки України спільно з ГО «Інститут громадянського суспільства» та Баранівською міською радою.

Захід відбудеться 10-11 жовтня 2019 року в м. Баранівка та м. Новоград-Волинський Житомирської області та призначений як для освітян, керівників МНВК (МРЦ), так і для керівництва громад (передусім ОТГ) і дасть можливість поділитися кращими практиками в галузі шкільної технологічної освіти, мобілізації молоді для розвиткових проектів громади та поспілкуватися із колегами з інших регіонів.

Проект програми семінару розміщений на сайті (буде оновлюватися): https://bit.ly/2m9Sx6k

Організатори забезпечують учасників заходу проживанням та харчуванням. Витрати на транспорт - за рахунок учасників.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: кількість учасників обмежена!
Стати кандидатом на участь можливо лише заповнивши реєстраційну форму. Реєстрація триває до 18:00 27 вересня 2019 року.
Відібрані учасники отримають підтвердження своєї участі на зазначену ними електронну пошту.

Проєкт «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ» реалізується Баранівською міською радою, Інститутом Громадянського Суспільства та ПП «Галекс-Агро» за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Прізвище, ім'я, по батькові *
Your answer
Контактний номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Область *
Населений пункт *
Your answer
Організація, структура/установа, яку Ви представляєте *
Чи маєте Ви фахову освіту з технологічного напрямку *
Чи є Ваш населений пункт в складі ОТГ *
Ваша посада
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service