Wstąp do SAAMBA
Jeżeli jesteś absolwentem lub studentem jednego z programów zrealizowanego w przeszłości lub realizowanego obecnie w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej i chcesz zostać członkiem SAAMBA, wypełnij poniższą deklarację członkowską i dołącz do nas! Otrzymasz zaproszenia na wszystkie nasze spotkania, wykłady, szkolenia, warsztaty, imprezy networkingowe i integracyjne. Przed wypełnieniem deklaracji członkowskiej zachęcamy do zapoznania się ze Statutem SAAMBA.


Imię
Nazwisko
Adres email
Telefon kontaktowy
Miejsce zatrudnienia (nazwa firmy)
Stanowisko
Adres do korespondencji
Kod pocztowy
Miejscowość
Oświadczam, że jestem absolwentem programu
Rok ukończenia studiów (planowany lub faktyczny)
Zgłaszam chęć przystąpienia do Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów SAAMBA przy Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej i zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów związanych z procesem zapisu do Stowarzyszenia. Przyjmuję do wiadomości, że SAAMBA jest administratorem moich danych osobowych oraz że przysługuje mi prawo do wglądu, poprawiania oraz żądania usuwania tych danych zgodnie z Ustawą . *
Oświadczam, że zapoznałem się ze Statutem SAAMBA i zgadzam się na opłacanie składki członkowskiej w wysokości 50 zł rocznie, płatnej z góry, jednorazowo za każdy rok członkostwa. Zobowiązuję się opłacić składkę przelewem na poniższe konto najpóźniej w ciągu 5 dni od przesłania deklaracji.
Numer konta
84 1240 6292 1111 0000 5020 3086

Bank PEKAO SA

Tytułem: [imię i nazwisko] - składka członkowska SAAMBA 2018

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service