Letný skautský tábor Očová 2019 - prihláška
Elektronická prihláška na Letný skautský tábor Očová 2019 skautského zboru Slovenský skauting, 89. zbor Cuprum Banská Bystrica. Tábor sa uskutoční v termíne 03. - 20.07.2019 v Očovej.

Po vyplnení kompletnej prihlášky, odoslaní a vytlačení, ju treba podpísanú spolu s vyhlásením odovzdať vodcovi/vodkyni oddielu, resp. vodcovi zboru.

Riadne prihlásenie sa stáva až po uhradení poplatku (v príslušnej sume) na bankový účet číslo IBAN: SK35 8330 0000 0028 0079 5699 (Fio banka) a odovzdaní podpísanej prihlášky s vyhlásením.

V prípade nejasností kontaktujte prosím 89zborcuprum@gmail.com.

Účastník tábora
Krstné meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Bydlisko *
ulica číslo, PSČ, obec
Your answer
Veľkosť trička *
Špecifické informácie alebo požiadavky
Účastník má špecifické požiadavky na jedlo (špeciálna diéta, vegetarián a pod)
Your answer
Účastník má špecifické zdravotné obmedzenia o ktorých by vodcovia tábora mali vedieť (napr. ochorenia chrbtice, problémy s močovými cestami, aké berie lieky a pod.)
Your answer
Iné pripomienky na vodcov tábora
Your answer
Kontakty počas trvania tábora
Kontakt na rodiča (mobil) *
Your answer
Cena a platba
Skautského tábora sa zúčastní v termíne: *
Súrodenecká zľava je 20% z ceny jednotlivca. Číslo účtu kam je potrebné uhradiť poplatok: IBAN SK35 8330 0000 0028 0079 5699. V správe pre prijímateľa prosíme uveďte MENO DIEŤAŤA. V prípade, že z tábora zvýšia nejaké peniaze, budú použité na ďalšiu činnosť nášho zboru počas roka (napríklad úhrada nákladov spojených s užívaním klubovne a podobne).
PDF prihláška
E-mail na odoslanie PDF prihlášky *
E-mail kam po odoslaní príde .pdf prihláška, ktorú treba podpísať a dať svojej vodkyňa/vodcovi (môže chvíľku trvať - ak nič nepríde kontaktujte 89zborcuprum@gmail.com). Stránku zavrite až po odkontrolovaní .pdf súboru, v prípade ak by ste chceli niečo meniť.
Your answer
Tešíme sa na Vás v Očovej 2019
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service