Registrace na debatu "Příklady občanského aktivismu: Jak zmobilizovat veřejnost?"
Jak vést kampaň ve veřejném zájmu? Co funguje a čeho se vyvarovat? Jak přetavit vyvolaný zájem ve smysluplný výsledek? Na tyto a podobné otázky budeme hledat odpovědi v rámci večera prezentací čtyř kampaní občanského aktivismu a následné diskuze. Představí se kampaně Milion chvilek pro demokracii, Mantinely demokracie, Jsme fér - Za manželství pro všechny a Jak to snáší - kampaň za ukončení prodeje vajec z klecového chovu.

Akce se koná 11. října od 18:45 v Experimentálním prostoru NoD, Dlouhá 33, Praha 1 a je součástí Festivalu demokracie, doprovodného programu konference Forum 2000.

Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Pozice *
Your answer
Organizace *
Your answer
GDPR
SOUHLAS se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“)Uděluji tímto organizaci NADACE FORUM 2000, se sídlem Praha 1-Hrad, PSČ 11908, IČO: 65992768, zapsané v nadačním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl N, vložka 280, e-mail: secretariat@forum2000.cz (dále jen „Správce“), souhlas se zpracováním mých osobních údajů uvedených v registračním formuláři výše a to na dobu neurčitou. Osobní údaje mohou být uchovávány a zpracovávány za účelem konání konferencí a budoucí komunikace mezi správcem a subjektem údajů (zpracování osobních údajů, zasílání informací o aktivitách Správce, zasílání pozvánek na další akce organizované, spoluorganizované, nebo podporované Správcem, zasílání informací o dalších aktivitách Správce jako je newsletter a registrace na akce organizované Správcem). Osobní údaje mohou být poskytnuty následujícím třetím osobám (příjemcům). Fyzickým osobám spolupracujícím se Správcem (zejména projektoví koordinátoři a další relevantní fyzické osoby spolupodílející se na organizaci akcí Správce). Spolupořadatelům, zadavatelům nebo partnerům akce, kteří spolu se Správcem akci organizují (např. seznamy hostů pro vstup na akce, data potřebná k vyhodnocení grantů na akci pořádané Správcem). Subjekt údajů prohlašuje, že byl Správcem řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně.Subjekt údajů má právo tento souhlas kdykoliv odvolat. Odvolat souhlas může Subjekt údajů zasláním emailu na adresu: registration@forum2000.cz.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service