Padziļinātas apmācības par Eiropas Savienību un Eiropas Parlamentu EP vēlēšanu kandidātiem, partiju pārstāvjiem un aktīvistiem
Domnīca PROVIDUS un LZA Eiropas Politikas pētījumu institūts pirms 2019.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām piedāvā padziļinātas apmācības politiķiem un pilsoniskajiem aktīvistiem par Eiropas Savienības problēmjautājumiem.

Šīs mācības īpaši noderīgas būs tiem Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātiem, kuriem jau ir pamatzināšanas par Eiropas Savienību, bet kuri vēlas šīs zināšanas padziļināt, labāk izprotot ES institūciju savstarpējo mijiedarbību, kā arī iegūstot priekšstatu par EP deputāta darbā noderīgām prasmēm. Dalībai var pieteikties jebkuras partijas politiķi, kā arī pilsoniskie aktīvisti, kuriem ir padziļināta interese par Eiropas Savienību. Ievērojot ierobežoto vietu skaitu (ne vairāk kā 15-20 dalībnieki vienā grupā), priekšroka tiks dota politiķiem, kuri plāno kandidē Eiropas Parlamenta vēlēšanās vai arī kuriem padziļinātas zināšanas par Eiropas Savienību varētu noderēt viņu darbā.

Mācību dalībniekiem ir jābūt iespējai piedalīties mācībās no plkst. 10:00 līdz 16:00 vienā no šiem datumiem: 22.februāris vai 1.marts. Apmācības norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku ielā 4a). Konkrētu norises telpu paziņosim apstiprinātājiem mācību dalībniekiem.

Mācību norisi atbalsta Eiropas Parlaments, tādēļ mācības to dalībniekiem būs pieejamas bez maksas.

Apmācību programma:

10:00 – 11:30 Padziļināts ieskats Eiropas Savienības institucionālajā uzbūvē
11:30 – 11:45 Kafijas pauze
11:45 – 13:00 Eiropas Savienība kā nemitīgi mainīgs projekts (1)
13:00 – 13:30 Pusdienas
13:30 – 14:30 Eiropas Savienība kā nemitīgi mainīgs projekts (2)
14:30 – 14:45 Kafijas pauze
14:45 – 16:00 Kas nosaka ietekmi Eiropas Parlamentā?

Kurām mācībām vēlaties pieteikties? *
Jūsu vārds/vārds: *
Your answer
Jūsu e-pasta adrese: *
Your answer
Pārstāvētā partija / organizācija: *
Your answer
Motivācija dalībai mācībās (atzīmējiet piemērotos atbilžu variantus)
Šīs pieteikumu anketas ietvaros lūgtie dati tiek vākti ar nolūku atlasīt un reģistrēt dalībniekus 22.februāra un 1.marta mācībām, kā arī nosūtīt dalībniekiem informatīvus materiālus īsi pirms vai īsi pēc mācībām. Šie dati netiks izmantoti citām vajadzībām. Nedēļu pēc mācību noslēguma datus dzēsīsim. Vai piekrītat šādai savu datu apstrādei?
Vieta Jūsu jautājumiem, komentāriem:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Domnīca PROVIDUS. Report Abuse - Terms of Service