Szkoła Pracy z Młodzieżą edycja I
I edycja Szkoły Pracy z Młodzieżą to szkolenia dla edukatorów, koordynatorów przestrzeni dla młodych ludzi, animatorów, doradców, mentorów, wszystkich osób pracujących z młodzieżą.

Szkoła odbywa się w cyklu 3 spotkań online i stacjonarnych*, w trakcie których omówimy:

1) 30 października 17:00-20:00 (szkolenie online) W trakcie spotkania omówimy model kompetencyjny osoby pracującej z młodzieżą, standardy i priorytety pracy z młodzieżą, praktyki pracy z młodzieżą w Europie.

2) 5 listopada 2020 17:00-20:00 W zależności od sytuacji epidemiologicznej spotkanie online lub stacjonarnie w siedzibie Stowarzyszenia. Obszar spotkania: metody i narzędzia edukacyjne Stowarzyszenia Europe4Youth. Tego dnia dzielimy się wiedzą z zakresu metod edukacji nieformalnej wypracowanych przez Europe4Youth, podzielimy się wiedzą z zakresu grywalizacji oraz gotowymi scenariuszami zajęć. Przedstawimy gry planszowe (z losowaniem egzemplarzy do wykorzystania we własnej instytucji/placówce): "Rozgryź to" i "Rozgryź to 2.0" przygotowujące młodzież do realizowania projektów społecznych, "EU on the board" - obrazującą proces decyzyjny w UE, oraz instrukcje do przeprowadzania zajęć Life Action Role Playing.

3) 12 listopada 2020, 17:00-20:00 TOOL FAIR - W zależności od sytuacji epidemiologicznej spotkanie online lub stacjonarnie w siedzibie Stowarzyszenia. W trakcie spotkania sieciującego wymienimy się doświadczeniamy i dobrymi praktykami. Zastanowimy się jak skutecznie pracować z młodzieżą w aktualnej sytuacji.

*spotkania stacjonarne uzależnione są od sytuacji epidemiologicznej oraz deklaracji uczestników

Prowadzące szkolenie:
Barbara Moś - jest trenerką edukacji pozaformalnej i konsultantką, koordynuje projekty, projektuje narzędzia edukacyjne, prowadzi badania młodzieży, analizuje politykę młodzieżową, uczestniczy w
gremiach doradczych i ciałach konsultacyjnych.

Martyna Olech - jest trenerką, mentorką, opiekunem pratyk, koordynatorką projektów dedykowanych młodym ludziom, od lat zdobywa doświadczenie w obszarze edukacji nieformalnej organizaując i uczestnicząc w wymianach młodzieżowych, treningach i seminariach.
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer kontaktowy
Instytucja / stanowisko *
Jaką formę zajęć 05.10.2020 "Narzędzia i praktyki" oraz 12.10.2020 "Tool fair" preferujesz? (Możesz oznaczyć obie opcje) *
Required
Udział w cyklu 3 spotkań umożliwa otrzymanie certyfikatu ukończenia Szkoły Pracy z Młodzieżą, prosimy o zdeklarowanie udziału w poszczególnych modułach. *
Required
Czy jest jakiś obszar w pracy z młodzieżą o którym chciałbyś/abyś dowiedzieć się więcej w trakcie spotkania Tool fair?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy