Вебінар: Розробка та програмування додатку під OС Android для сортування сміття
Питання сортування сміття є актуальним та важливим у сучасному світі. Подія навчить, як можна оптимізувати сортування сміття за допомогою звичайного смартфону та власноруч написаного мобільного додатку на OС Android.

Подія буде відбуватися у форматі відеолекції онлайн (вебінар), тривалістю 1.5-2 год., з можливістю писати коментарі та ставити питання в режимі реального часу. Під час лекції ментор розповість та покаже учасникам, як розробити мобільний додаток по розпізнаванню сміття, для використання його в сортуванні. Після закінчення вебінару учасники отримають посилання на запис відео-лекції та інструкцію для роботи.

Для навчання буде використовуватись мова програмування Java, та IDE Android Studio. Додаткові бібліотеки, такі як OpenCV, для навчання камери розпізнавати об'єкти.

Ціль вебінару – зацікавити учасників розробкою на OС Android, показати, як можна вирішити буденні задачі, такі як, наприклад, сортування сміття, незвичним способом, а за допомогою програмування. Розвиток україномовного ком'юніті віком з 16 до 21 року.

Дякуємо, що зацікавились вебінаром! Після завершення реєстрації Ви отримаєте лист на електронну адресу з вказівками та посиланням на відеоурок.
Прізвище та ім‘я *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Контактний номер телефону *
Алреса електронної пошти *
Місце навчання
Яка мета Вашої участі у вебінарі?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy